שובר לפרסום בגוגלסלון פינתי – המלון המתאים ביותר לארץ

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
רביעי, 25 מרץ 2015 20:45

ללקוחות הישראלים שרצו לקנות סלון חדש לבית, היה קשה להסתגל לרעיון של סלון פינתי, ולקח זמן עד שסלונים אלה הפכו להיות הטרנד החם ביותר בעולם העיצוב של הסלון בדירות הישראליות. היום, לאחר שיתרונות הסלוניים הפינתיים עברו מפה לאוזן, ניתן למצוא אותם יותר ויותר בבתים שלנו.

תפקיד הסלון בבית הישראלי

הסלון בדירות הישראליות הוא למעשה יותר חדר מגורים. בסלון מתנהלים כמעט כל החיים המשפחתיים והציבוריים. בסלון יושבים לראות טלוויזיה. בסלון מארחים חברים. בסלון נחים מספר דקות לאחר שחוזרים מיום עבודה ארוך, ולפני שמתחילים עם מטלות הבית. לפעמים גם אוכלים בו (מול תוכנית מעניינת שלא רוצים להפסיד). בסלון משחקים עם הילדים. בסלון קוראים ספר. ועוד. לכן, הריהוט בסלון צריך להיות פונקציונאלי, נוח, נאה, מרווח, וכן גם מכיל מקומות ישיבה רבים. אין מתאים יותר מסלון פינתי מעוצב לתת מענה לכל התפקידים שממלא הסלון.

הסלון בדירה ישראלית ממוצעת

הדירות הישראליות איננן גדולות במיוחד. יש צורך בניצול מירבי של כל מטר רבוע של ריצפה. ואכן, קנייה של סלון פינתי עונה על צורך חשוב ומשמעותי זה של חיסכון בשטח. הפינה שהייתה בעבר מקום ריק שמתמלא באבק, הפכה להיות עוד מספר מקומות ישיבה, כך שיותר אנשים יכולים להתכנס בסלון מבלי להרגיש תחושה של צפיפות. אפשר לארח יותר אנשים, ולכולם יש מספיק מקום. למרות שאפשר לרכוש סלונים פינתיים בגדלים שונים, תמיד יש בהם יותר מקום מאשר בסלון הסטנדרטי.

עיצוב סלון פינתי

אפשרויות העיצוב של הסלונים הפינתיים גדולות ומגוונות אפילו יותר מאשר העיצובים של הסלונים הסטנדרטיים של 3 ועוד 2 ועוד 1. עיצוב הפינות יכול להיות עגול או מרובע, בעל שז-לונג, עם כריות תמיכה לראש, הדומים נשלפים ועוד. כמו כן, אפשר להזמין סלונים מבדים, מעור, מקטיפה, מחומרים דמויי עור ואפילו שילובים של חומרים שונים. הסלונים הפינתיים מאפשרים שילובים מגוונים של צבעים. צבעים אחידים עם דוגמאות גיאומטריות, פסים, או פרחים. הסלון המעוצב מעשיר את הבית, ומקנה לו יוקרה רבה ויופי, כך שנעים להיכנס אליו ולשהות בו. 
מאמרים נוספים :

» פינת אוכל אפוקסי

בחירת פינת אוכל היא ללא ספק בחירה קשה, הרי שולחן האוכל משמש אנשים רבים ביום יום לאכילה או לאירוח חברים לארוחות שישי בסופי שבוע או בחגים ואירועים שונים. כאשר בוחרים , יש צורך לבחון היטב את השולחן ולהתאימו באופן מושלם לחלל...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים