שובר לפרסום בגוגלסטנד אפ ליום הולדת

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Damien Roth   
שישי, 30 ספטמבר 2016 12:57
סטנד אפ ליום הולדת

ישנם רעיונות רבים לימי הולדת שאנו מכונים לכך שהילדים ייהנו, ישמחו ויצחקו. ואם בצחוק עסקינן, ישנם מופעים מדליקים כגון סטנד אפ ליום הולדת. שמגיע סטנד אפיסט טו סטנדאפיסטית שתצחיק את הילדים עד דמעות בסיפורים מצחיקים מההווי שלהם בבית הספר, פייסבוק, אינסטגרם ועוד. סטנדאפיסטים המיועדים לילדים, יודעים היטב, לקלוע למטרה ולגרום לילדים להתגלגל מצחוק, כאשר הם מכירים היטב את עולמם של הילדים. הפעלה כזאת של סטנדאפיסט, מתאימה לגילאים של 4-13.

סטנד אפ, עשוי להיות גם סיפור מצחיק שהילדים יאהבו לשמוע, כגון סיפור על מעשי קונדסות של שני ילדים, או סיפורים מצחיקים מילדותם של הסטנדאפיסט או הסטנדאפיסטית, מה שייגע בדיוק לליבם של הילדים.  המשפחה והאורחים המבוגרים גם יתפקעו מצחוק. יש לשלב פעילויות נוספות, כך שיום ההולדת תהיה מגוונת מלבד סטנד אפ ליום הולדת. למשל משחקים נושאי פרסים שיעניינו את הילדים יצירה ועוד.

סטנד אפ ליום הולדת שונה מזה של מבוגרים

כאשר ישנו מופע סטנד אפ לילדים, הסטנדאפיסט, ירד על הקהל ואילו במופע לילדים, הוא יהיה עדין יותר וחלילה לא ייפגע ברגשותיהם. ימי הולדת לילדים, יכולות להיות נושאי קונספט שונה, כמו סמי הכבאי, יום הולדת צבי הנינג'ה, בוב ספוג ועוד רעיונות שהילדים עשויים מאוד להתלהב מהם שי לדאוג כי יום ההולדת, תהיה מאורגנת בהתאם לקונספט, כך שכל הפעילות תהיה סביב הנושא, אם משחקים, חידונים נושאי פרסים, יצירה ועוד. חשוב להכין מסכות של צבי הנינג'ה, בכדי שיום ההולדת תהיה כמה שיותר מתאימה לנושא זה. הילדים יוכלו להכין בעצמם מסיכות של צבי הנינג'ה, כך שהן תהיינה מושלמות על פי טעמם האישי ודמיונם של הילדים.

אז איך מכינים את יום ההולדת של צבי הנינג'ה?

ראשית, שי להכין הזמנות שתהיינה מצוירות או ערוכות בצורה של צבי הנינג'ה, רוב המסכות וההזמנות, תהיינה בגוו ירוק כיאה לגוונם של הצבים, כך שתצטרכו לרכשו בריסטולים ירוקים. ידוע, כי צבי הנינג'ה אוהבים מאוד פיצה, אז גם הזמנה שתכיל ציור של פיצה, תוכל להיות מעניינת. הילדים ישמחו כי  מדובר ביום הולדת מיוחדת עם הנושא האהוב עליהם כל כך שהם הדמויות הנערצות מסדרות הטלוויזיה שהם כה אוהבים.

תוכלו חלק לילדים חוברות מביעה בנושא צבי הנינג'ה עם טושים ומדבקות צבעוניות. את היצירה שלהם, יש לחלק בסוף יום ההולדת. גם את מסיכת הנינג'ה, תוכלו להכין ולגזור והילדים שהם בגילאים קטנים, יוכלו לצבוע ולקשט אותן. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים