שובר לפרסום בגוגלסוכנות ביטוח רכב מיקא

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : anat   
חמישי, 22 אפריל 2010 18:06

סוכנות ביטוח רכב מיקא הוקמה בשנת 1993 ומתמחה בעיקר בענף ביטוח הרכב לסוגיו ביטוח רכב חובה, ביטוח מקיף לרכב וביטוח רכב צד ג'. בנוסף פועלת סוכנות ביטוח רכב מיקא גם בענפי ביטוח שונים הכוללים בין השאר ביטוח חיים, ביטוח עסק, ביטוח משכנתא, שוק ההון וקרנות גמל והשתלמות. סוכנות ביטוח רכב מיקא משתפות פעולה עם מספר רב של חברות ביטוח העוסקות בתחום ביטוחי הרכב. סוכנות ביטוח רכב מיקא יוצרות קשר עם חברת הביטוח עבור הלקוח ובוחנות למענו את הפוליסה הטובה ביותר עבורו מבחינת מחיר והיקף כיסויי הביטוח בהווה ובעתיד בתנאי התשלום האטרקטיביים ביותר ללא ריבית והצמדה.

תחום ביטוח הרכב בישראל הפך במהלך השנים האחרונות לתחום תחרותי ביותר,  עקב כניסת הביטוחים הישירים לתודעת הציבור, בו כל חברת ביטוח נלחמת בשיניים כדי לזכות בכל לקוח, דבר המוזיל את מחירי ביטוח הרכב. סוכנות ביטוח רכב מיקא מבטיחות כי רכישת פוליסות ביטוח רכב באמצעותה יבטיח לכם את הפוליסות האיכותיות ביותר במחיר הזול ביותר.

 

מדוע כדאי לרכוש פוליסת ביטוח רכב של סוכנות ביטוח רכב מיקא:

סוכנות ביטוח רכב מיקא בעת ניסיון של 20 שנה בתחום ביטוח הרכב ובין הראשונים שאפשרו ללקוחותיה הרבים רכישת פוליסת ביטוח רכב דרך האינטרנט בדרך פשוטה ונוחה בלי פערי תיווך מיותרים. סוכנות ביטוח רכב מיקא מעסיקה אנשי מקצוע בתחום ביטוח הרכב בעלי הכשרה ומוניטין ללא רבב, ישרים ואמינים שילוו את הלקוח לאורך שנים רבות. סוכנות ביטוח רכב מיקא מעניקה ללקוחותיה שירות אדיב, אמין, זמין ומקצועי 24 שעות ביממה  והראייה לכך מספר הלקוחות הגדול ששבים ומחדשים פוליסות ביטוח של סוכנות ביטוח רכב מיקא מידי שנה. סוכנות ביטוח רכב מיקא חרתה על דגלה את הלוגו המפורסם ביותר "באנו בגלל המחיר נשארנו בגלל השירות", משפט שהיא מיישמת מידי יום במהלך כל שנות קיומה. קהל הלקוחות הרב של סוכנות ביטוח רכב  מיקא ממליצים לחברים הקרובים ולבני משפחה לבוא לרכוש פוליסת ביטוח רכב איכותיות בסוכנות שלנו.

תהליך העבודה בסוכנות ביטוח הרכב מיקא:

סוכנות ביטוח רכב מיקא מבצעת עבור הלקוח שלה את כל הבירורים המקיפים הנוגעים לפוליסת ביטוח הרכב שברצונו לרכוש. הפעולות כוללות בדיקת מחירי הפוליסה, היקף הכיסויים הביטוחיים בפוליסה המוענקים על ידי חברת הביטוח, מהו סכום התשלום על השתתפות עצמית והתאמת פוליסת ביטוח הרכב לצרכי הלקוח על פי נתוניו האישיים הכוללים שווי הרכב, דגם הרכב, גיל הנהג העיקרי, מין הנהג העיקרי, מס' הנהגים הנוספים וגילם, אזור מגורים, ותק בנהיגה, תביעות קודמות, מעורבות הרכב בתאונות ועוד. רק לאחר שנאספו כל הנתונים הללו מתאימה סוכנות ביטוח רכב מיקא את פוליסת ביטוח הרכב האיכותית ביותר ללקוח.  חשוב לציין כי פוליסת ביטוח זולה אינה תמיד הטובה ביותר שכן לעיתים זה בא על חשבון תשלום גבוה יותר של השתתפות עצמית. 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים