שובר לפרסום בגוגלסוגי מערכות הגברה ומסכי לד

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : korat.gag   
ראשון, 21 מאי 2017 16:28

המאמר עוסק במספר סוגים שונים של מערכות הגברה ומסכי לד.

סוגי מערכות הגברה נפוצות:

מערכת הגברה ביתית: מערכת הגברה קטנה במרכיבים שלה. הצלילים מושמעים בעוצמה נמוכה יחסית. המערכת לרוב לא כוללת מיקסר. כפי שמעיד שמה- היא מיועדת לבית.

מערכת הגברה פרונטאלית: מערכת הגברה קדמית המורכבת מלפחות רמקול אחד. המערכת מיועדת לפיזור עוצמת צליל למרחק מוגבל. מערכת שכזו יכולה אף לשמש למופע גדול. המערכת הזו נפוצה יותר באירועים במקומות סגורים.

מערכת הגברה ליינאריי: מערכת הגברה מקצועית שמשמשת בעיקר להופעות גדול עם קהל רחב. המערכת מורכבת מטור של רמקולים אחד על השני , ונועדה לפיזור צליל על פני שטח נרחב.

סוגי מסכי לד:

מסכי לד edge: הם זולים יותר ולכן נפוצים יחסית. נורות הלד במסכים מסוג זה נמצאות בצידי המסך והאור מתפזר על פני שטח המסך כולו.

מסכי לד full: מסכים אלה מבוססים על הארה מקומית, כלומר, נורות הלד במסכים מסוג זה נמצאות על פני שטח כל המסך וניתן לשלוט בנורות בצורה מקומית. אלה מסכים יקרים יותר. 
מאמרים נוספים :

» האם קיר וידאו הוא הפתרון הנכון לצרכי העסק שלך?

 למה להתקין בכלל קיר וידאו? מגוון הסיבות להתקנת קיר וידאו עשוי : פיקוח על מקומות שונים כמו סופרמקט או חנות גדולה, מערך אבטחה חכם שמקיף איזור שלם ומחובר למצלמות. מערך מסכי Led  שמציגים פרסומות על שלטי חוצות ענקיים, הופעה...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים