שובר לפרסום בגוגלסוגי בדים וצורת הניקוי שלהם

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 05 פברואר 2017 11:10

מרבית הספות מרופדות בבד. ישנם סוגים שונים ורבים של בדים. ניקוי ספות בד שונה מניקוי ספות עור או דמוי עור.  כל חברה בוחרת לעצמה את התחום להכשרת עובדיה. יש ספות שכל עבודת הניקוי בהם נגמרת בשאיבת האבק עם מכשיר חזק ומקצועי או על ידי שטיפה בזרם מים עם סבון. ישנן גם ספות שעליהן כתמים מכל מיני דברים. כתמים שומניים ניתן לנקות במטלית לחה.  כתמים אחרים צריך להקפיד שלא לשפשף את המקום עם מים או חומרים לניקוי כתמים וזאת משום שהפעולה גורמת להרחבת הכתם ולעובש.

סוגי חומרים וחומרי ניקוי

יש בשוק מספר רב של חומרים לניקוי כתמים וכמה חברות המובילות בשוק חומרי הניקוי. כל חברה המוכרת חומרים לניקוי כתמים מעוניינת שחברות ניקוי ספות ירכשו אצלה את החומרים להסרת כתמים. כל חברה טוענת שהיא בעלת החומרים האמינים ביותר והטובים ביותר בשוק. כל חברה מוזמנת לרכוש את חומרי הניקוי שמתאימים לה. בנוסף מציעות חברות חומרי הניקוי ללקוחות שלהן חומר לדחיית כתמים. במהלך ניקוי הריפוד יוצר איש המקצוע שכבה בלתי נראית של חומר שמונע חלחול של נוזלים לתוך הבד וכך נמנע הכתם.

מדוע להזמין בעלי מקצוע?

בזמן הזמנת אנשי מקצוע לניקוי ספות ותוך כדי פירוט העבודה צריך להגיד לאיש המקצוע את צבעי הבד עליהם יש כתמים. בהתאם לצבע הבד יבחר איש המקצוע את החומרים לניקוי הכתמים. חברות ניקוי ספות המשתמשות בחומר לדחיית כתמים מעניקות ללקוח אחריות של שנה עם הבטחה שבתקופה זו לא יתהווה כתם חדש וזאת תוך שמירה על מספר כללים שעל הלקוח לשמור עליהם. קיימת אפשרות שים את החומר לדחיית כתמים באופן עצמאי. כדאי  להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום שימליץ איזה מחומרי ניקוי  לדחיית כתמים, כדאי לרכוש ואיך משתמשים בהם. צריך לשמור על כללי זהירות ובטיחות  בעת שימוש בחומרים הללו. בנוסף לניקוי ספות עוסקות חברות רבות גם בניקוי שטיחים ומזרנים. יש גם חומרים לניקוי כתמים שמתאימים לשטחים ולמזרנים. איש המקצוע יקבע איזה חומרים מתאימים לניקוי כתמים אלו. לאחר השימוש בחומרים לניקוי כתמים צריך להמתין עשר דקות עד שאפשר להשתמש בספה, במזרן או בשטיח. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים