שובר לפרסום בגוגלסדנאות פיתוח מנהלים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : kinneret o   
שבת, 22 יוני 2013 17:04

המנהלים, הם הצוות הבכיר, הניצב בחזית של כל עסק. בכל החלטה, קונפליקט, הצלחה או כישלון, עיניי כולם יהיו נשואות אליהם.

סדנאות פיתוח מנהלים, מסייעות לשיפור הכישורים והיכולות הנדרשים להם, על מנת להזניק את החברה ליעדים לחדשים, להגביר את תחושת המחויבות שלהם אליה ולהשיג את החזון והמטרות שהציבה לעצמה.

תפקיד המנהל, הוא דינאמי ודורש פתיחות מחשבתית, יכולת למידה, יצירתיות, מוטיבציה, יחסי אנוש, הסתגלות לסביבה משתנה, יכולת התמודדות עם מצבי לחץ, חידושים ועוד.

בהתאם לכך סדנאות מסוג זה, יעסקו בין השאר במודעות עצמית, שיטות להתמודדות עם סכסוכים וטיפול בהתנגדויות, דרכים להשגת היעדים הארגוניים והאישיים, חיזוק המיומנויות הנדרשות לתפקיד ניהולי , כישורי ניהול משא ומתן ועוד.

קיום סדנאות פיתוח מנהלים, חשוב בין אם מדובר בצוות מנהלים בכיר או בהכשרתה של עתודה ניהולית חדשה. ניהול מצליח, תלוי היום, לא רק ביכולת למידה אקדמית טובה או בניסיון המקצועי של הפרט, אלא בכישורי המנהיגות של העומד בראש המערכת והיכולת שלו באמצעות סגנון מנהיגות הולם להשפיע על אחרים.

בדומה, היום ידועה גם ההשפעה של תקשורת בין אישית טובה, אסרטיביות, יכולת הקשבה ואינטליגנציה רגשית על הצלחת המנהל בתפקידו.

לכן, גם אם מדובר במנהלים בכירים שכבר רכשו ניסיון רב והשכלה אקדמית רחבה, אך יחסי האנוש שלהם לוקים בחסר, עדיין יהיה ניתן לשפר את עבודתם בתפקיד, על ידי העלאת המודעות שלהם לחשיבות התקשורת הטובה בינם לצוות העובדים, לקוחות או ספקים לצורך הצלחת העסק.

בדומה, כאשר מדובר בעתודה ניהולית צעירה, סדנאות פיתוח מנהלים יכולות לסייע למי שטרם רכשו מספיק ניסיון בפועל, לרכוש את המיומנויות הנדרשות על מנת ליצור שכבה ניהולית יעילה.

כך, אלו יוכלו להיכנס לתפקיד הדורש מהם לא מעט אחריות, מחויבות והקרבה, בקלות רבה יותר ועם הביטחון העצמי הנדרש. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים