סדנאות ימי הולדת למבוגרים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Tal   
שישי, 17 פברואר 2012 13:54

מצחיק לחשוב על ימי הולדת למבוגרים במונחים של הפעלות וסדנאות, הרי אותן הפעלות זכורות לנו בעיקר מימי הילדות כשכל מה שהיה דרוש כדי לשמח אותנו היה ליצן או קוסם עם כמה טריקים בשרוול. אלא שגם בגילאים מתקדמים יש מקום לחשוב מחוץ לקופסא כמו שנהוג עם ילדים, שכן מבוגרים שכבר חגגו אי אלו ימי הולדת וקיבלו כבר כמה וכמה מתנות, קשה הרבה יותר להרשים אותם, קשה יותר להפתיע אותם והחיך שלהם נהיה אנין יותר. בדיוק מהסיבות הללו, סדנאות יום הולדת למבוגרים יכולות להוות מתנה מקורית ואינטראקטיבית.

למי זה יתאים?

אם אתם רוצים להעניק לקרוב משפחה או לחבר בוגר מתנת יום הולדת אבל נאלצים לשבור את הראש במציאת המתנה הנכונה, זו הזדמנות לחשוב קצת מעבר לכל מה שנחשב כנורמה (הרי ברוב המקרים נורמה= בנאלי) ולבחור סדנאות יום הולדת למבוגרים. אחרת מה תקנו לחבר או לקרוב המשפחה? עוד ספר? עוד גיפט קארד לחנות בגדים? הרי סביר להניח שבשלב מסוים המתנות השגרתיות הללו די ממצות את עצמן ולכן יש צורך במתנה ייחודית יותר.

מי צפוי ליהנות מהמתנה הזו? כל מי שצמא לחוויית יום הולדת אחרת, שהעייפות ניכרת בעיניו והוא כבר שבע מכל המתנות הרגילות שקיבלת פעם אחר פעם במהלך חייו. התנאי הבסיסי הוא שמקבל המתנה יהיה אדם עם ראש פתוח, שיהיה מעוניין בחוויה קצת שונה וירצה ללמוד וליהנות. אנשים שהם מטבעם מקובעים מאוד, עשויים להרים גבה לנוכח בחירתכם הלא שגרתית בסדנה.

סוגי סדנאות

סדנאות ימי הולדת למבוגרים הן מאוד מגוונות, כך שניתן להתאים אותן לכל עניין ולכל טעם. בוודאי שלא תוכלו להיתקל כאן בתלונה כמו "שום דבר לא מעניין אותי", כי הרי יש כאן משהו לכל אחד. ישנן סדנאות מיסטיקה או ריקודי בטן עבור נשים מבוגרות שרוצות לעשות קצת כיף, אותם אניני טעם שהזכרנו בתחילת המאמר בוודאי יעריכו סדנת קפה או סדנת יין מוצלחת.

חובבי המטבח בוודאי ישמחו לסדנת שוקולד או לסדנת סושי, ובמידה ואין לכם את הכלים הדרושים כדי להתאים את הסדנה בהתאם לאופיו של החוגג, זה בסדר, בדיוק למטרה זו נוצרו כמה סדנאות יום הולדת למבוגרים בעלות אופי כללי, שיצליחו לקלוע למכנה משותף רחב, כמו לדוגמא סדנאות צחוק (כי מי מאיתנו לא אוהב לצחוק?) ושירה בציבור.

מבוגרים נועזים ובעלי ראש פתוח במיוחד, יוכלו ליהנות מסדנאות סקס ומסדנאות אלכוהול, אז כפי שניתן לראות, המבחר הוא באמת אינסופי. אגב, מי שרוצה ליפול שוב בחזרה לילדות, ממש בדומה להפעלות שהיו נהוגות אצלנו פעם, רק הפעם במתכונת בוגרת כמובן, יכול להזמין לחוגג סדנת קסמים למבוגרים. דווקא בגלל שזה נשמע קצת אינפנטילי ואולי די מצחיק, בפועל כל מי שחווה את הסדנה הזו מופתע ממנה לטובה.


 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים