שובר לפרסום בגוגלניקיון בתים חדשים רק עם מומחים

PDF הדפסה דוא
ניקיון בתים חדשים רק עם מומחים - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : dan   
חמישי, 26 יולי 2018 16:57

ניקיון בתים חדשים רק עם מומחים

במזל טוב יש לכם דירה או בית חדש. גם אם הקבלן ניקה אחריו ביסודיות, הרי סביר להניח שצריך לעשות "פיניש" רציני. כתמי צבע על האריחים החדשים, חתיכות טיט בפינות והרבה אבק בכל מקום.

לכן, רבים מעדיפים לנקות היטב לפני שמאכלסים את הבית החדש. יש כאלה שמנסים לעשות זאת לבד ולעיתים קרובות מופתעים לגלות כמה זה יכול להיות מתיש. קבלנים מסוימים מעדיפים לפנות בעצמם לחברות ניקיון, כדי שאלה ימסרו לבעלים דירה מושלמת. סביר להניח שעל שירות נדיב זה תשלמו כפל כפליים.

ניקיון לחובבי אתגרים

ניקיון בתים חדשים דורש מאמץ מיוחד ואינו דומה כלל לניקיון בית רגיל. מדובר על עבודה מאומצת של שפשוף, קרצוף וגירוד עם שפכטל, וכן כלים מיוחדים אחרים. זאת במטרה להסיר כל מה שנדבק וזאת מבלי לגרום לנזקים לטיח, צבע ומרצפות. בנוסף יש לעשות שימוש בחומרי ניקיון ייחודיים ובמדללים אורגניים, כמו טרפנטין, בכדי להסיר כתמים סרבניים.

שימוש לא נכון עם כלים וחומרים עלול לגרום לנזק. כידוע מרצפות מסוימות, כמו טראצו, מתאכלות בהשפעת חומצות. מקומות אחרים רגישים למים, כמו ארונות "סיביט" ויש לעבוד רק עם מטלית לחה. סוגי שיש מסוימים נוטים להתחורר בהשפעת דוחה שומנים ועוד. לפני כל פעולה, כדאי לברר עם מומחה בתחום.

עבודת הניקוי יכולה לערוך בין מספר שעות למספר ימים וזה תלוי בכמות הלכלוך, טיב הלכלוך, גודל הבית ומידת הגימור הנדרשת. סביר להניח שלעולם לא תצליחו להגיע לאותה רמת ניקיון וגימור כמו חברה מתמחה ולו בגלל הציוד.

ניקיון בתים חדשים עם מקצוענים

אין מה לעשות, בשביל לעשות ניקיון טוב באמת צריך ניסיון וציוד מתאים. שימוש נכון בחומרי ניקיון איכותיים ומתאימים משאיר ריחות טובים ומראה נעים של חדש. לאחר שמסיימים להסיר את כל הלכלוך אפשר לעשות פוליש. הפוליש על סוגיו השונים, מסיר שכבה זעירה של המרצפת ולמעשה מחדש אותה לחלוטין. כך שעם הלכלוך מוסרות שריטות וחבלות במרצפות ואלה מקבלות גימור מושלם. לאחר מכך מיישמים שכבת ווקס או כל חומר הברקה והגנה אחר על הרצפה וזאת נראית מיליון דולר.

למידע נוסף על ניקיון בתים חדשים, צרו קשר עמנו במספר 054-6923494 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים