שובר לפרסום בגוגלניקוי המזגן – הדרך היחידה לשמור עליו לאורך שנים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
רביעי, 01 פברואר 2017 22:56

המזגן הוא מכשיר חשמלי שהפך להיות חלק כמעט בכל בתי המגורים, המוסדות הציבוריים, בתי מלון, בתי חולים, צבא, בתי ספר, בנקים, חנויות ואיפה לא. במחקר שעשו מהו מכשיר החימום היעיל ביותר בין תנורי החימום, הרדיאטורים והמזגנים המזגן הוא במקום הראשון בחסכון בחשמל ובהפקת אנרגיה הטובה והיעילה ביותר. עלות השימוש במזגן לעומת יתר המכשירים הוא הנמוך ביותר. כמו כל מכשיר חשמלי גם המזגן זקוק לטיפול. אחת הדרכים לאחזקה תקינה לאחזקה תקינה היא ניקוי מזגנים. לא מספיק לנקות את המזגן על ידי שטיפת המסנן. חלקיו של המזגן רבים ולכן חשוב שכל טכנאי שעומד לתקן אותו שיכיר את כולם בצורה טובה.

למה חשוב לנקות את המזגן?

חשיבות ניקוי מזגנים אינה רק כדי לשמר את המכשיר החשמלי שאין בית או מבנה בישראל שאין בו אחד או יותר. מרכזי או בודד. זהו מכשיר שחייב להיות בכל מקום וזאת בגלל מזג האוויר הישראלי שנע בין חום אבק ולחות בתקופות האביב והקיץ לקור בתקופת החורף.

טכנאי המזגנים, העוברים הכשרה בקורסים הנלמדים במכללות ובתי הספר הפרטיים, לומדים בין השאר גם את תחום ניקוי מזגנים וזאת כדי שהם יוכלו לעסוק בכך בעת ביקור אצל הלקוח. לעיתים מוזמן טכנאי מזגנים לצורך תיקון מזגן ולבסוף מתברר שכל שיש לעשות הוא ניקוי יסודי.

לעיתים לקוחות מדווחים לחברה שנבחרה לעשות ניקוי מזגנים כללי בבנק, בבית חולים ושאר חברות גדולות, שעובדי המקום ניקו את המסנן אבל  יש הרגשת חנק וריחות לא נעימים, המגיעים מהמזגן ולעיתים אף אי נוחות פיזית למי מעובדי המקום. יש בארץ חברות העוסקות בתחום ניקוי מזגנים. להן יש את המכשור המתאים כדי לנקות את כל חלקי המזגן החשופים והנסתרים. את המסנן ניתן לנקות במים ולייבשו והוא חוזר לתפקוד רגיל אבל רוב האבק, העובש והחיידקים מתרכזים במקומות שלא ניתן להגיע אליהם ללא  מכשור וידע מתאימים. ניקוי מזגנים יסודי על ידי בעלי מקצוע מיומנים, עם חומרי ניקוי ייחודיים ומכשירים המותאמים לעבודה מסוג זה חשוב לאחזקת המזגנים ולרווחת העובדים. מזגן מלוכלך וסתום מאבק אינו עושה את עבודתו כפי שנקבע על ידי היצרן. הוא צורך חשמל והופך להיות בלתי יעיל. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים