שובר לפרסום בגוגלניהול תיק ההשקעות שלכם – נשארים מעודכנים. תמיד.

PDF הדפסה דוא
ניהול תיק ההשקעות שלכם – נשארים מעודכנים. תמיד. - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ram surya   
ראשון, 04 יוני 2017 18:20

 

כידוע, לאחר שהחלטתם לנהל את הכסף שלכם באמצעות ניהול תיקי השקעות, בית ההשקעות הנבחר מעמיד לרשותכם מנהל השקעות שאחראי לווסת את ההשקעות שלכם בכל הכלים העומדים לרשותו, כמובן בהתאם לרמת הציפיות שנקבעים בתחילת הדרך על ידכם. הפקדת ניהול כספיכם למנהל ההשקעות אינה סותרת את היכולת שלכם להישאר מעודכנים ולהיות עדים לכל המהלכים שבוצעו עבורכם. אך זה קורה? די בקלות.

הכסף מנוהל בחשבון הבנק שלכם

ניהול תיק השקעות מתבצע דרך חשבון הבנק הפרטי שלכם. בתחילת התהליך אתם חותמים על ייפוי כוח למנהל ההשקעות, שדרכו הוא יכול לבצע פעולות בכל הקשור לתיק. בית השקעות מחויב בשקיפות אל מול המשקיעים, ועל כן תוכלו להיות עדים לכל התנועות דרך חשבון הבנק שלכם. איך עושים זאת? עם סיסמא וקוד דרך המחשב האישי שלכם.

שירות לקוחות לכל חברה שמעריכה עצמה

דרך יעילה שחוסכת המון זמן ללקוח היא האפשרות לפנות למערך שירות הלקוחות הטלפוני של בית ההשקעות. תוכלו למסור את הפרטים השונים שלכם למנהלי קשרי הלקוחות, ודרכם לקבל מידע אודות התיק שלכם, התפתחויות שונות, מענה לשאלות שלכם וכדומה. לעולם אתם לא לבד, וניהול התיק שלכם מתבצע במלוא תשומת הלב והשירותיות.

דו"ח תקופתי הנשלח אליכם

אלו מכם המסתפקים בעדכון תקופתי בלבד ולא כזה המתבצע אונליין, יקבלו מדי רבעון דו"ח המגיע מבית ההשקעות וגם מהבנק בו מתנהל החשבון. דו"ח שכזה מתעד את הפעולות השונות ואת סטטוס ההשקעה שלכם. איך שלא יהיה, אתם תמיד נשארים מעודכנים.

 

 


 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים