שובר לפרסום בגוגלנגנים מקצועיים להקלטות ...

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אורלי ורדי   
ראשון, 25 דצמבר 2011 20:32

SPS מציעה לזמרים להקות והרכבים שונים, את שירותיהם של אולפני הקלטות מאובזרים ונוחים מהמשוכללים בארץ על מנת שיוכלו להקליט את המוזיקה שלהם שתשמע בצורה הטובה ביותר.

בנוסף לעיצוב סאונד הקלטות ומיקס מאסטרינג, עורכים מוזיקליים מצוינים ויצירתיים, טכנאי סאונד מעולים וצוות מקצועי ומחייך, אנו מציעים גם נגנים מקצועיים להקלטות.

למה צריך נגנים מקצועיים להקלטות

נאמר וזמר או להקה קבעו להיפגש באולפנים שלנו להקלטה, אולם אחד הנגנים פתאום חולה או לא יכול להגיע מסיבה כלשהי. אין צורך לבטל את החזרה, אתם מוזמנים להשתמש באחד הנגנים המקצועיים שלנו לצורך ההקלטות.

שירות נוסף אותו אנו מציעים לכם, המצריך נגנים מקצועיים להקלטות הוא שיר במתנה או קליפ במתנה. אם אתם מעוניינים במתנה מקורית עבור אדם יקר ניתן לפנות אלינו על מנת להכין לו שיר במתנה או קליפ במתנה. בשירות זה צוות הכותבים שלנו ואתם כותבים שיר על האדם לו מיועדת המתנה, בוחרים פלייבק מתאים ומקליטים את השיר  באופלן מקצועי. בנוסף אנו מציעים שירות של נגנים מקצועיים להקלטות, על מנת שהשיר יישמע הכי מקצועי שאפשר.

SPS מציעה לכל מי שצריך פלייבקים מתוך המאגר הגדול ביותר במדינה, נכון, לא לכל שיר קיים יש לנו פלייבק ולכן במידה ותרצו פלייבק שאינו נמצא במאגר נשמח להפיק לכם אותו. לצורך כך אנו מעסיקים נגנים מקצועיים להקלטות אשר ינגנו את המוזיקה של הפלייבק על פי הניתוח של המוזיקאים המוכשרים שלנו ומקליטים עבורכם את הפלייבק.

ב SPS אנחנו  מבינים שלא כל אחד יודע לנגן בצורה מקצועית וחלקה אבל בכל זאת חשוב לנו שכל מי  שרוצה להקליט שיר או קליפ, יוכל לעשות זאת. לכן אנו מציעים לכם את אחד מהנגנים המקצועיים שלנו שיגרמו למוזיקה שלכם להישמע הכי טוב שאפשר.

ב SPS אנחנו מאמינים כי מוזיקה צריכה להיעשות בכיף ובצורה נעימה. לכן הצוות המקצועי שלנו הוא בעל תודעת שירות גבוהה, על מנת לתת לכם את השירות בו אתם מעוניינים בצורה הכי טובה ונעימה.


www.spspro.co.il
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים