משחקי אולפן הקלטות חיפה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מורן אופיר   
שלישי, 23 אוקטובר 2012 16:12
החל מגיל צעיר פינטזתי על קריירה באמנות המוסיקה. בגלל זה, כשהייתי בן תשע, התחננתי לאבא לאפשר לי להירשם לחוג גיטרה בס. התעניינתי בחוג ורציתי להקים עם חברים הרכב רוק מקצועי ולהופיע בעולם.

אולם עם חלוף השנים, ההכרח להתפרנס כהלכה החל מכוון אותי והחלטתי שכדי להצליח כמוסיקאי, אני חייב להקנות לעצמי ידע מוסיקאלי מקצועי ולמצוא ענף מוסיקאלי שבאמת ובתמים יעניק לי את האופציה להצליח ולהתקיים כפי שראוי.

חדר חזרות בחיפה

אמת היא, קיימים הרבה אנשים מוכשרים שיודעים לנגן מעולה ומובילים להקה מובילה. יחד עם זאת, ע"מ להיות מסוגלים להצליח בענף תחרותי זה ואפילו לנסוק לשיאים חדשים, יש לפני הכל להבין עד הסוף את הענף המוסיקאלי שבו מתמחים. בגלל זה, כדאי להבין גם את הכלי עליו מנגנים והן את התורה התיאורטית של אמנות זאת. בסופו של יום, בכדי ליצור סאונד חדשני ולבנות שם כדאי להצליח לא רק לבצע שירים שלהקה אחרת כתבה, אלא גם להבין כיצד ליצור יש מאין.

בסיכומו של עניין, אותם המוסיקאים שהופכים הפנטזיה למציאות ומצליחים גם בארץ שלהם והן בחו"ל לדוג' אר.אי.אם ודומיהם, הם מוסיקאים שיצרו דבר מה מקורי, מרתק, מלהיב וסוחף. אמת, ישנם פה ושם להקות שהגיעו רחוק ללא מאמץ, אבל האם באמת הרכבים אלה יצליחו גם בהמשך דרכם? הייתכן שהדיסק הבא, ההרכב החדש ופסקול חייהם יהיו טובים?

לרכוש השכלה בביה"ס למוסיקה

עם כל ההערכה למוזיקאי המקצועי שנפגשתי איתו ארבע פעמים בחודש, הסקתי שכדי לעשות מהאהבה הזאת דרך חיים, כדאי ללמוד בבי"ס למוסיקה שיעשה ממני מקצוען מהתחלה עד הסוף. ועל כן, התחלתי לחפש מוסד מוסיקאלי שכולל הן ידע מעשי וגם ידע תאורטי. בדרך הזו, אני באמת אצליח גם להוות חלק מהרכב והן להצליח מעבר בתחום המוזיקה ואפילו להיהפך לנגן אולפנים שמלווה את המפורסמים.

לימודי תוכנה מוסיקאלית

נוסף על כך לדעתי, ע"מ להצליח בענף המוזיקה רצוי להבין גם תוכנת עריכת סאונד ויותר מזה את מקצוע ההפקה. ולכן החלטתי להירשם אל לימודי הפקה מוסיקאלית ובאופן זה להרחיב את הכשרתי המקצועית בעולם היצירה והסאונד.

להתקיים מקריירה במוזיקה

בניגוד לדעת הרוב, כלומר שזה תחום בו ישנם להקות והרכבים חסרי כל, זה לא באמת ככה. למען הסר ספק, מלבד האופציה הממשית להתפרנס בכבוד כנגן בלהקה, יש הזדמנויות לא רעות בכלל הן לנגנים מוכשרים והן למפיקים. כך לדוג' מתופף מוכשר יכול להתפרנס גם כנגן אולפנים והן כמורה פרטי. יחד עם זאת, בכדי להצליח באמת, מומלץ להבין הן את רזי הנגינה וגם את התיאורטי.

ובנוסף לכך, ישנם עוד הרבה ערוצים נוספים הנחשבים לרווחיים, לדוגמה כתיבת שירים לזמרות. על אף זאת, על מנת להצליח בתחום ראוי ללמוד את התחום ביסודיות ולבנות תדמית של נגן שבהחלט מסוגל להעלות גבוה אמנים אחרים.

רוצים מאוד להפוך את החלום למקצוע רווחי? רוצים לדעת איך להצליח? צפו בפרטים נוספים כאן וזכו במבוקשכם.

 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים