שובר לפרסום בגוגלמרצדס CLS400

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
שני, 27 יולי 2015 07:36
המנוע

המנוע של מרצדס CLS400  הוא מנוע V6, המשלב טווין-טורבו עם התקדמויות טכנולוגיות אחרות, כדי לשלב צריכת דלק נמוכה יותר עם ביצועים טובים יותר. ההצתה המהירה יוצרת מספר ניצוצות ויכולה להאיץ את המהירות פי ארבע בכמה מילישניות בודדות. הטכנולוגיה המתקדמת של המכונית מאפשרת יעילות גבוהה וההאצה מהירה יותר תוך צריכת דלק נמוכה יותר.

תיבת ההילוכים

תיבת ההילוכים מאפשרת 7 מהירויות ואת העברת הכוח לאחור. התיבה מגיבה ביעילות ובצורה חלקה לכל הנדרש ממנה ומאפשרת לתת את התגובה האופטימלית עבור כל סיטואציית נהיגה שנוצרת. ניתן לנהוג בצורה רגועה וחלקה אך גם להאיץ במהירות. לתיבת ההילוכים ישנם כפתורי שליטה המותקנים על ההגה ומאפשרים לבצע, כל מעבר הילוכים נדרש, מבלי להוריד את הידיים מההגה. הבקרה האלקטרונית של התיבה מתאימה את עצמה לסגנון הנהיגה האישי שלכם ומאפשרת מעברים אוטומטיים התואמים אותו.

עיצוב קופה של ארבע דלתות

עיצוב ארבע דלתות הקופה הוא מקורי וייחודי והוא יצר טרנד חדש בתחום העיצוב של מכוניות יוקרה. מרצדס CLS400 משלבת יוקרה ע ספורטיביות כאשר היא משדרת עוצמה מכל כוון וזווית. זכוכית הצד נטולת המסגרת משלימה את מראה הקופה כאשר הגג שמעליה מעוגל ומזכיר מראה של קשת ליריית חיצים. המראה ההרמוני והאלגנטי אך עם זאת ספורטיבי ועוצמתי מעלה בדרגה את העיצוב של מכוניות 4 דלתות.

מניעת תאונות והתנגשויות

מרצדס CLS400 מצוידת בטכנולוגיית רדאר מתקדמת, המאפשרת לה להתריע על התקדמות לעבר רכב המצוי מלפניה, כאשר השילוב של המהירות והמרחק יוצרים מצב של תאונה פוטנציאלית. מערכת ההתראה אינה מתמקדת רק במכוניות והיא מתריעה גם על התנגשות אפשרית עם עצמים דוממים. כאשר הנהג מתחיל לעצור מופעלת מערכת אוטומטית מותאמת של סיוע בעצירה. מערכת זו יוצרת את הרמה האופטימלית של מהירות עצירה עבור הסיטואציה, כדי למנוע את התאונה או לפחות להפחית את עוצמת ההתנגשות והנזק.

מערכת חימום למושבים הקדמיים

במכונית ישנה מערכת הדואגת לחימום הכיסאות הקדמיים בימים קרים. למערכת שלושה רמות של חימום אשר יורדות בהדרגה חזרה לחום הכיסא הרגיל, תוך דקות ספורות. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים