שובר לפרסום בגוגלמצגת לאירוע ...

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אורלי ורדי   
ראשון, 25 דצמבר 2011 20:31

צריכים להציג את החברה למשקיעים? אין לכם זמן או אפשרות לבנות מצגת יפה ואטרקטיבית?

אנחנו נעשה את זה בשבילכם.

מה זה מצגת חברה

אומרים כי תמונה אחת טובה מאלף מילים. אז אם ככה עדיף שיהיו כמה תמונות ורצוי גם עם קצת מילים. מצגת חברה נועדה להציג את העסק או החברה בצורה הטובה והממצה ביותר. כלומר להטמיע את השם והלוגו של החברה, כמה זמן החברה פועלת ומעט הסברים על דרך וסיבות הקמתה ובנוסף להציג את תחום הפעילות של החברה או העסק.

הצגה של העסק על ידי מצגת חברה, תעשה זאת בצורה יעילה, והכי חשוב מעניינת.

על מנת שהלקוח או המשקיעים באמת יקשיבו לכם חשוב ליצור מצגת חברה מעניינת, שתציג את העסק שלכם בצורה הנכונה ביותר.

למי מיועדת מצגת חברה

בעלי חברו או בעלי עסקים גדולים או קטנים המעוניינים להציג את העסק או החברה שלהם ללקוחות פוטנציאלים או משקיעים. על מנת לשכנע אותם למה כדאי להם להיות לקוחות שלהם.

מצגת חברה איכותית ומקצועית חשובה ביותר על מנת להראות כי החברה או העסק שלכם רציני ומקצועי, דבר זה ייצור רצון של אנשים להשקיע בחברה או להיות לקוחות שלה.

איך עושים מצגת חברה

חברת SPS מומחית בעריכה של מצגת חברה. אנו נשמח להעמיד לשרותכם אנשים מקצועיים ואמינים אשר ישבו איתכם יחד לערוך עבורכם מצגת חברה.

שלב התכנון: בתחילת התהליך נשב אתכם ונבין יחד אתכם מה המטרה של המצגת, למי היא מיועדת – משקיעים? לקוחות פוטנציאלים?, אחר כך נחליט יחד מה אתם רוצים להביע במצגת.

שלב איסוף החומר: בשלב הזה ניקח תמונות מתאימות שישקפו את המסר שברצוננו להביע, אם אין ברשותכם תמונות מתאימות, או אין מספיק. אנו נשמח לצלם אותן עבורכם. ניתן להוסיף גם סרטון קצר בהתאם לדרישות. אחר כך ניתן יהיה לבחור מוזיקת רקע מתאימה.

בשלב הביצוע ישבו העורכים שלנו ויערכו את החומר שאספנו למצגת חברה מקצועית ואטרקטיבית במיוחד. והכי הכי חשוב של התהליך יהיה עם הרבה סבלנות ועם חיוך – כי יצירה צריכה להיות בהנאה.


www.spspro.co.il
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים