שובר לפרסום בגוגלמעצבות שמלות כלה מובילות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : הדס כהן   
שישי, 23 דצמבר 2011 10:34

מבין המעצבות המובילות לעיצוב שמלות כלה בישראל גלית קורנר, גליה להב, הילה גאון, גלית לוי, כל אחת בנפרד וארבעתן גם יחד, מציעות אופנת עילית עשויה בבדים המובחרים ביותר ומשלבת מודרניות ואלגנטיות. אך לכל אחת מהן הסגנון האישי שלה והייחודיות שיש לה להציעה לכלות שבאות לעצב את שמלת הכלה שלהן.

גלית קורנר מתמחה בגזרות מיוחדות לחיטוב הגוף, שמלות עם מחוכים וללא מחוכים. אין מדובר רק בעיצוב הבגד אלא בהקשבה לצרכי הכלה והתאמת השמלה לאירוע עצמו. בעיני גלית כל כלה היא ייחודית עם טאצ' אישי, הכלות זוכות לקבל יחס מועדף ועיצוב אישי של השמלה בשילוב רקמה אותה יוצרת גלית במו ידיה, כל זאת תוך שימוש במכונות רקמה ייחודיות. גלית קורנר היא אחת מבין מעצבות מובילות בתחום של שמלות כלה. מעצבות מובילות אחרות הן גליה להב, הילה גאון, כמו גם גלית לוי.

גליה להב מציעה ללקוחותיה עיצובים יוקרתיים ומיוחדים של שמלות ערב ושמלות כלה. גליה להב היא רק אחת מבין מעצבות שמלות כלה מובילות, עומדות בשורה אחת איתה גלית קורנר, הילה גאון, גלית לוי.

הילה גאון היא בעלת ניסיון רב בעיצוב שמלות כלה וערב, מעצבת מגוון רחב של שמלות לכלה ומשלבת בעיצוביה מספר רב של אלמנטים המגדירים מחדש את המושג מעצבת שמלות כלה. הילה גאון מציעה ללקוחותיה את הייחודיות שלה השונה מן הייחודיות שמציעות מעצבות שמלות כלה אחרות, שלכל אחת מהן את הייחודיות שלה, דוגמת גלית קורנר, גליה להב, גלית לוי.

גלית לוי מציעה שיטת תפירה מיוחדת שפיתחה, שמעצבת את גוף האישה ומפסלת אותו. צוות התופרות של גלית מוכשר למטרה זאת ומתמחה בתפירה עילית בשיטת התפירה המיוחדת שפיתחה גלית לוי שבזכותה מגיעות אליה לקוחות מכל העולם.

גלית קורנר, גליה להב, הילה גאון, גלית לוי עומדות בשורה הראשונה של המעצבות שמלות כלה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים