שובר לפרסום בגוגלמעט על לימודי תיווך נדל"ן ועל לימודי ניהול פרויקטים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : הדס כהן   
ראשון, 18 דצמבר 2011 15:57

הסטטיסטיקה קובעת שנה אחרי שנה שסטודנטים ללימודים אקדמיים מתקשים למצוא עבודה כאשר הם מסיימים את לימודיהם. רבים מהם פונים ללימודי מקצועות הנצרכים יותר במשק דוגמת לימודי תיווך נדל"ן או לימודי ניהול פרויקטים.

קורס תיווך נדל"ן הוא שילוב בין הסמכת מתווך נדל"ן ומקרקעין מוסמך. לימודי תיווך נדל"ן הם לימודים אשר בהם תרכשו הסמכה של רשם המתווכים לרישיון לעסוק בתיווך נדל"ן. קורס תיווך נדל"ן הוא לרוב גם קורס שמסמיך לעיסוק מעשי בתחום הנדל"ן והתיווך בארץ, ובמהלכו נלמדים דיני מקרקעין והיכרות עם חוק המקרקעין לעומק, על תקנותיו ופסיקותיו לפי חוק הגנת הדייר, מיסוי מקרקעין, בו לומדים תכנון מס בעסקאות מקרקעין, מס שבח, מס רכישה, מס מכירה, פטורים מתשלום מס ועוד.

לצד לימודי ניהול פרויקטים במסגרת קורס ניהול פרויקטים, מקצועות אלה נותנים מענה אמתי לצרכים של תעסוקה במשק ומבטיחים את הפרנסה. לימודי ניהול פרויקטים הנלמדים במסגרת קורס ניהול פרויקטים הם: גורמי הצלחה בניהול פרויקטים, תכנון וניהול פרויקט במסגרת של עלויות, איכות, משאבי אנוש, ניהול סיכונים, זמן, ניהול תכנים, אינטגרציה ועוד, תכנון תכולת העבודה (SOW), הגורם האנושי בניהול הפרויקט, שיטות תזמון פרויקטים, ניהול חוזים והתקשרויות בפרויקט, בניית אסטרטגיה מנצחת במשא ומתן, מהי תכססנות מותרת/הפרת הסכמים ועוד, תמחור הפרויקט, היבטים כלכליים –תקצוב ותמחור הפרויקט ועוד ועוד.

שני הקורסים לימודי תיווך נדל"ן הנלמדים במסגרת קורס תיווך נדל"ן, כמו גם לימודי ניהול פרויקטים במסגרת של קורס ניהול פרויקטים, הם מענה אמיתי לצרכים שכל הזמן קיימים בשוק. יש לתת את מלוא שימת הלב בעת שבוחרים מוסד לימודים על מנת להשתלם באחד מהקרוסים האלה לכך שבחרתם עם ניסיון המעניק את התעודות המוכרות לעיסוק במשק. 
מאמרים נוספים :

» קורס בטיחות אש למקצוע מציל חיים

למתעניינים בנושא הבטיחות לגווניו, מומלץ לעבור קורס בטיחות אש או קורס ממונה בטיחות אש. כיום קיימת כמעט בכל מבנה סכנה להתלקחות ושריפה, ולא כל אחד יודע כיצד להתנהג נכון בזמן שהאש מתלקחת והכול בוער. קורס בטיחות אש מעניק...

» קורס תיווך נדל"ן | הבית ללימודי נדל"ן

קורס תיווך נדל"ןשוק הנדל"ן הוא שוק מרתק ומיוחד אשר מאפשר לכם למצוא הזדמנויות רבות לעסקים והצלחה. מי שנכנס לתחום תיווך הנדל"ן יכול להנות מעבודה מאתגרת ומרתקת אשר כוללת בתוכה עבודה עם אנשים, הנאה ממכירות מוצלחות, דינמיקה...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים