שובר לפרסום בגוגלמסחר ב CFD – כיצד להפיק רווחים ממניות שאינן שלכם?

PDF הדפסה דוא
מסחר ב CFD – כיצד להפיק רווחים ממניות שאינן שלכם? - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מירב שמש   
שני, 09 אפריל 2012 16:03

אתם וודאי אינכם יכולים אפילו לדמיין כיצד תוכלו ליהנות מנכס שאיננו שייך לכם, אך עולם המסחר בבורסה מאפשר לכם לעשות זאת כיום באמצעות מסחר ב CFD, מסחר בחוזי הפרשים. בצורה זו, תוכלו ליהנות מכול היתרונות מהם נהנים בעלי מניות אך מבלי להחזיק שום בעלות עליהן.לרשותכם עומדות מערכות מסחר ממוחשבות ואוטומטיות, תוכלו לעסוק במסחר בכול רגע נתון ולאורך כול שעות היממה , להשקיע סכומי כסף די קטנים ולהרוויח סכומי כסף נאים בהחלט.

מסחר בCFD – מהם חוזי הפרשים?

CFD הוא מסחר בחוזה הפרשים, המאפשר לכם לסחור בסחורות פיננסיות כגון מסחר במט"ח, מניות, מדדים או סחורות מבלי להחזיק בעלות על המכשירים הפיננסיים. למשל: אינכם חייבים לרכוש מהברוקר 500 מניות של חברת טבע ובמקום זאת לרכוש מספר חוזי הפרשים של אותה המניה באמצעות מערכות מסחר ממוחשבות. עלייה במחיר המניות אותן רכשתם תניב לכם רווחים נאים בהתאם לביטחונות וסכום ההשקעה. מסחר ב CFD, איננו כולל עלויות והוא יותר יעיל ממסחר במניות שיש לכם בעלות עליהן, אך עדיין, מכיוון שאינכם מחזיקים במניות בפועל אתם גם לא תיהנו מדיבידנדים ואין לכם שום בעלות על החברה. מסחר ב CFD, מאפשר לציבור הלקוחות לסחור במניות במינוף ומבלי להשקיע ממון רב.. אתם יכולים לרכוש חוזי הפרשים בערך  של 20,000 $ למשל, ולשלם הרבה פחות.

מסחר בCFD – למה זה כדאי?

מסחר ב CFD, מאפשר לכם לסחור במגוון סחורות : מסחר במטבע חוץ, מסחר במניות, מטילים, סחורות ועוד מכשירים פיננסיים. מסחר ב CFD מאפשר לכם לסחור במניות לא על בסיס המחיר המלא שלהן אלא על סמך בטחונות. ניתן לחשב את ערכו של נכס הבסיס בצורה מדויקת וזאת בניגוד לסחורות פיננסיות אחרות.. אתם יכולים לבחור אם ברצונכם לסחור בהיקפים קטנים או גדולים יותר, ניתן לסחור במשך כול שעות פעילות הבורסות העולמיות, ניתן לא רק לקנות אלא גם למכור בחסר, מכירה בחסר משמעותה היא שאתם מוכרים סחורה פיננסית שאיננה נמצאת בבעלותכם כאשר מטרתכם היא לקנות אותה בעתיד במחיר נמוך יותר ממחירה העכשווי.

dealbook 360

dealbook 360 זוהי מערכת מסחר ב CFD, מערכת מקצועית עם פקודות שלא תמצאו בשום מערכת אחרת והיא מיועדת למי שסוחר בבורסה בחוזי הפרשים על מניות בארה"ב ובאירופה, מדדים וכול שאר הסחורות הפיננסיות. ניתן לפתוח חשבון באמצעות חברת GFT, או כול פלטפורמת מסחר אחרת.

האם מסחר בבורסה מתאים לכול אחד?

מסחר ב CFD או כול סוג אחר של מסחר בבורסה מתאים אך ורק למי שהתמקצע בנושא וצבר ניסיון. ניתן ללמוד מסחר בCFD בקורסים ללימודי שוק ההון, להתנסות תחילה בתוכנות דמו ולאחר מכן לצאת לדרך.


www.betrader.co.il
 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים