שובר לפרסום בגוגלמסוקים על שלט רחוק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : LoadSEO   
שלישי, 07 ספטמבר 2010 14:28

מסוקים על שלט רחוק הם אחד הצעצועים שילדים ומבוגרים כאחד אוהבים יותר ובוחרים לשחק בהם. בכל מסוק על שלט, קיימת מערכת שידור וקליטה המאפשרת להטיס אותו. למעשה הטכנולוגיה עובדת בעזרת אותות אשר מקבל המשדר שמותקן במסוק. גודלו של המשדר הינו כקופסת גפרורים ואף קטן יותר. בכדי להפעיל את המסוק, יש צורך בסוללות בלבד אשר מזרימות את האנרגיה.


המסוקים והטסתם, מהווים לרבים כתחביב השייך לעולם הספורטיבי. יש האומרים כי הטסת המסוקים בעזרת שלט, מדמה את חווית הטיסה ורבים ממטיסי המסוקים בפועל, הטיסו בעברם מסוקים, אם בילדות ואחר כך בבגרותם.
החומרים מהם עשויים המסוקים המוטסים הם: עץ, ברזל , פיברגלס, פלדה, פלסטיק, אלומניום וכדומה. הטסת מסוקים משפרים לאין שיעור את היכולות המוטוריות של המטיס, עוד משפרת ההטסה את הריכוז, את הדיוק וכמובן את הקורדי נציה.


מסוקים על שלט רחוק – היציאה מהקופסא

השנים של שנות האלפיים, שינו במעט את פני החברה וגרמו לילדים שלנו לשבת יותר מול מסך הטלוויזיה, או מסך המחשב ופחות לבלות עם חברים או לשחק מחוץ לכותלי הבית.
מסוקים על שלט רחוק המשחק החביב על הילדים שלנו, מוציא אותם מקופסת המחשב ומוביל אותם אל חוץ הבית להטיס את המסוק. מסוקים אלו גורמים לילדינו להתעניין בעוד פעילויות מלבד הצפייה בטלוויזיה, הכנת שיעורי הבית (כי חייב ) וגלישה ברשת הוירטואלית.

 

ילד אשר אינו מסתגר בביתו ויוצא להטיס את הטיסנים, המסוקים והאווירונים בשכונה, מצליח לרכוש וליצור חברויות חדשות. הוא לומד ליצור אינטראקציה עם הסביבה ולשתף כמו גם להשתתף, בפעילויות חברתיות הקשורות להטסת מסוקים.
ילד אשר לומד להטיס מסוקים על שלט רחוק ונהנה מזאת, יודע כי בעתיד הוא ירצה להטיס מסוק אמיתי בגודל מציאותי.החלום יתגשם אם התחביב יתפוס תאוצה וילווה את האדם למשך שנים ולא יהיה לאפיזודה חולפת. ילדים רבים בונים את עתידם המקצועי עוד בילדותם מבלי להבחין בכך, הטסת המסוקים אל על בגינות הציבוריות עוד בהיותינו ילדים, טיפחו את החלום שהפך למקצוע ברבות השנים.


מסוקים על שלט רחוק - לומדים להטיס

מסוקים על שלט רחוק הוא תחביב שיש להשקיע בו וללמוד אותו כראוי. ישנה אפשרות ללמוד להטיס את המסוק לבד, אך נדרשת יכולת אוטודידקטית וכן סבלנות רבה. מאידך ניתן להסתייע במדריכים מנוסים ומיומנים, שיכולים לסייע בתהליך הלמידה. את המסוק רוכשים בחנות המתמחה בטיסנים, מסוקים , מטוסים ומכוניות על שלט רחוק.
המסוקים מגיעים בחלקים שיש להרכיבם על מנת להטיסם. בעת רכישת המסוק, יכולים בעלי החנות שם הוא נרכש לעזור בהרכבתו, אך אין זה מסובך וכל אחד יכול להרכיבו בעזרת חוברת ההדרכה.

 

מסוקים על שלט רחוק מוטסים על ידי כל שכבות האוכלוסייה, החל מילדים וכלה במבוגרים. על מנת ליהנות במאת האחוזים מהטסת המסוק, ניתן לרכוש קורס הטסת מסוקים המורכב מארבעה מפגשים, בהם מלמדים אתכם כיצד נכון להטיס את המסוקים. מאידך ניתן להטיס את המסוקים לבד כשאתם נשמעים להוראות שניתנו לכם.
אם בחרתם להטיס את המסוקים ללא מדריך מקצועי, כדאי שתלמדו מעט אודות המסוק המוטס, כיצד הוא בנוי ממה הוא מורכב וכיצד נכון להטיסו. הרבה פעמים שימוש לא נכון במסוק, מקצר את אורך חייו מה שעלול לעלות לנו בכסף מיותר.
מסוקים על שלט, הינה חוויה בלתי נשכחת אשר אהודה על ילדים בני נוער ומבוגרים רבים. בכדי ללמוד להטיס מסוק, ניתן לרכוש קורס אך לחילופין ניתן גם לעשות זאת בעצמנו.


www.loadseo.co.il/
 
מאמרים נוספים :

» מכוניות על שלט

מכוניות על שלטכולנו חלמנו בילדותנו על מכוניות שלט רחוק. היכולת לדמות כאילו אנחנו האחראים לתמרון כלי רכב משל עצמנו, רכב שהוא קטן ומהיר ומסוגל לבצע תמרונים ופעלולים מיוחדים. רכב שכזה העסיק אותנו שעות רבות וכעת הוא יכול...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים