שובר לפרסום בגוגלמכירת מוצרים מהבית בשיטת המכרז האנגלי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
רביעי, 10 דצמבר 2014 12:56

ישנה מעין תפיסה כזאת שכאשר הסוחר מוכר, הקונה בהכרח מפסיד. במקרים מסויימים זה בהחלט יכול להיות המצב, אבל לא כאשר מדובר על המכרז האנגלי. שיטת מכרז זו מבטיחה שכל אחד מקבל את מה שהוא מצפה לו, כך שהמוכר מקבל את המחיר הגבוה ביותר שניתן לקבל עבור הפריט הנמכר, והקונה אינו משלם יותר ממה שהוא מוכן לשלם עבור אותו הפריט. את המכרז האנגלי אתם לבטח מכירים ממכרזים של בתי מכירות פומביות בהם מציגים את הפריט למכירה, וכל אחד מן הנוכחים מציע את המחיר שלו, עד שישנו קונה אחד שמציע את המחיר הגבוה ביותר, ואף אחד אחר לא מציע מחיר גבוה יותר מעבר לזה. או אז נסגרת עסקה שבה כולם מרוויחים.

פריטים שאתם לא צריכים או פריטים שאתם מתפרנסים ממכירתם

אתר bidim.co.il הוא אתר חדש המציע לכם בדיוק את זה. אם יש לכם פריטים שאתם רוצים למכור, בין שמדובר על פריטים משומשים שאתם מאחסנים בבית על אף שאין לכם כל שימוש בהם, ובין שמדובר על פריטים שאתם מוכרים כעסק לכל דבר, כעת תוכלו לבצע מכירת מוצרים מהבית באמצעות האתר, ועל פי שיטת המכרז האנגלי. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס עכשיו לאתר bidim.co.il, לפתוח חשבון מוכר ולהתחיל לפרסם את המכרזים שלכם.

כל סוגי הפריטים

במכרזים אלה תוכלו לפרט את הפריטים שאתם רוצים למכור, ובאתר בידים אתם יכולים למכור הכל, כל פריט, מכל סוג, בכל משקל, בכל גודל, בכל מצב ומכל מקום בארץ או בעולם. אתם מפרסמים את הפריט, מעלים תמונה משקפת, מכניסים פרטים אודות הפריט ובזה נגמר העניין. כעת הקונים מגיעים לאתר, מחפשים את הפריטים שאותם הם רוצים לקנות, וברגע שהם נתקלים בפריט שלכם, בו הם מעוניינים, הם מציעים לכם הצעה על המחיר המקסימלי שאותו הם מוכנים לשלם לכם תמורת הפריט.

הכנסו והתחילו להרוויח

אם המחיר מתאים לכם, יש לכם עסקה, ואם לא, המכרז נשאר פתוח ואתם ממתינים לקונה הבא. מודל מכירת מוצרים מהבית שאי אפשר להפסיד בו, והכל מכסא המחשב בבית. הכנסו עכשיו לאתר והתחילו להרוויח כסף. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים