שובר לפרסום בגוגלמי צריך ניכיון צקים ולמה?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : שירי   
שלישי, 10 נובמבר 2015 14:01

 

אחד מהשירותים הפיננסיים החשובים ביותר אשר עסקים יכולים להיעזר בהם, הוא השירות של ניכיון צקים. שירות הניכוי נמצא תמיד בדרישה גבוהה, משום שהוא מאפשר בעצם ליהנות מתזרים מזומנים תדיר. הגוף המנכה לוקח את הצ'ק שלכם שהוא לתאריך פירעון עתידי. במקום זה, הוא פודה לכם אותו עכשיו - והוא בעצמו יפדה את הצ'ק בעתיד מול מי שרשם אותו במקור. אולם, השירות לא מתאים פשוט לכל אדם שרוצה לקבל עכשיו את הסכום שרשום בצ'ק דחוי - אלא יש לכך עוד כמה סיבות טובות.

 

החשיבות בתזרים מזומנים נוח לעסק

●       להתמודד עם הוצאות - השירות של ניכיון צקים נחוץ לעסקים שנמצאים במצב תמידי של הוצאות, אך ההכנסות לא מגיעות - משום שכל הצ'קים שהם קיבלו הם דחויים. במצב כזה ההוצאות ממשיכות לרדת - אבל ההכנסות לא מוסיפות, למרות שעבדתם וטרחתם! לא מדובר כאמור על הלוואה, אלא על פתרון הרבה יותר פשוט. אתם מקדימים את קבלת הסכום בכמה שבועות או חודשים קדימה. התמורה - תשלום של עמלה מסוימת שלא תקשה במיוחד - וממילא אתם מרוויחים כעת את מלוא הסכום או את רובו המכריע.

●       יותר פשוט מהלוואה - לעתים ההתלבטות של עסק היא לפנות לשירות של ניכיון צקים או לקחת הלוואה מגורם מסוים (הבנק, חברת האשראי וכו'). אנחנו ממליצים לכם בחום לפנות לשירותי הניכיון כל עוד זה אפשרי. הסיבה היא פשוטה - כי הלוואה צריך להחזיר, אבל בפעולת הניכוי אתם יוצאים מהמשוואה, והקשר יהיה כעת בין הגוף המנכה, לבין מי שרשם את הצ'ק. זוהי שיטה עדיפה ופשוטה יותר מבחינתכם.

●       גם לאנשים פרטיים? - רוב הגורמים שפונים לשירות של ניכיון צ'קים הם כמובן עסקים, שיש להם הוצאות גבוהות לצד הכנסות משמעותיות. עם זאת, האם גם אנשים יכולים להיעזר בשירות? בהחלט כן! השירות פתוח גם ללקוחות פרטיים. אמנם לעתים תנאי הניכוי יהיו מעט יותר נוקשים (למשל, עם עמלות גבוהות יותר), אבל זה בהחלט יכול להתאים גם לגורם פרטי שיש לו צ'ק דחוי וירצה לקבל את הסכום כעת.

 

אז למי זה מתאים?

נראה שהשירות פשוט מאתים לכל אחד! יש לא מעט מקרים שבהם הניכוי יאפשר לנו לנשום לרווחה - וליהנות מפרי עמלנו בהווה. 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים