שובר לפרסום בגוגלמיטות טיפולים – כיצד לבחור מיטת טיפולים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דידי   
ראשון, 28 אפריל 2013 15:58

ניתן למצוא בימינו בשוק מבחר גדול של מיטות טיפולים או מיטות עיסוי. מגוון זה עלול לגרום לבלבול, בעיקר למטפלים בתחילת דרכם. באופן טבעי, המבחר הרב מציע למטפל גם מוצרים בטווח מחירים גדול, ופעמים רבות, מחיר המוצר יהיה בעל השפעה לא מועטה על הבחירה הסופית. אף על פי כן, כדאי לוודא כי המוצר עונה על כמה דרישות, מפני שבחירה במיטה לא איכותית רק בגלל העלות הנמוכה שלה ביחס לאחרות, יכולה לפגוע ביכולת המטפל להעניק ללקוחותיו טיפולים איכותיים ומספקים. כמו כן, מיטה לא איכותית תתבלה במהירות, כך שבסופו של דבר רכישת מיטה נוספת לאחר תקופה קצרה תביא להוצאה גדולה יותר, מאשר רכישת מיטה טובה מלכתחילה.בבואכם לרכוש מיטות טיפולים, יש לתת תשומת לב למאפיינים הבאים:

בסיס המיטה ומשקלה

עבור מטפלים אשר מגיעים לבית הלקוח מוצעות מיטות טיפולים מתקפלות, אשר מיועדות לנשיאה ממקום למקום. המשקל של המיטות הללו נע בין עשר לעשרים קילוגרם. ניתן לבחור במיטות בעלות בסיס עץ או מיטות בעלות בסיס אלומיניום. מיטות עץ מתקפלות הן כבדות יותר, ולכן יציבות מאד, כך שהטיפול נערך ללא רעשים נלווים ו'חריקות' מן המיטה. עם זאת, היות ומיטות אלומיניום קלות יותר, מטפלים בבתי הלקוחות יבחרו בהן, בניגוד למטפלים אשר מקבלים את לקוחותיהם בקליניקה קבועה.

נוחות

טיפול בעיסוי שבדי, לדוגמא, הינו שונה במובנים רבים מטיפול קוסמטי, ולכן בחירת המיטה יכולה להיות שונה. פונקציות להן תזדקק קוסמטיקאית, אינן דרושות למטפל בעיסוי, ולהיפך, אלא אם כן, מדובר על קליניקה אשר מציעה מספר סוגי טיפולים, ובמקרה זה יהיה צורך לבחור במיטה שמספקת את כל הצרכים.

אחד האלמנטים אשר משפיעים ביותר על חוויית המטופל במסאג' הוא הריפוד של מיטות עיסוי. ריפוד איכותי יאפשר למטופל לשכב על המיטה בצורה נוחה, כך שיוכל להירגע פיזית ונפשית במשך העיסוי. כמו כן, מיטה בעלת חור בראש המיטה (חור נשימה) תאפשר למטופל לשכב במאוזן ובמקביל לרצפה, ולא לעקם את צווארו.

ישנם דגמי מיטות טיפולים בעלי גב מתכוונן. מיטות אלו מאפשרות תנוחות שונות של המטופל, בטווח שבין שכיבה וישיבה. פונקציה זו חשובה ביותר עבור בעלי מקצוע המספקים טיפולי רפלקסולוגיה או טיפולים קוסמטיים. בנוסף, מיטות אשר ניתן לכוון את גובהן עוזרות למטפל לתת את הטיפול הטוב ביותר ללקוחותיו. מיטות טיפולים אלו, שהינן לרוב חשמליות, אמנם יקרות יותר, אך הן כלי עבודה לכל דבר, והן ילוו את איש המקצוע לטווח ארוך.

ניקיון ותחזוקת המיטה

מומלץ לבחור מיטת טיפולים בעלת ריפוד עור או דמוי עור, לשם ניקוי ותחזוקה קלים, חסכון בזמן, במאמץ ובעלויות. ללא ספק, גם מבחינת חוויית הלקוח, מיטה נקייה ואסתטית הינה חיונית לטיפול מוצלח. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים