שובר לפרסום בגוגלמיהם שליחי האור ומהן המועצות הרוחניות?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דר' ירון זפרן   
חמישי, 02 אוקטובר 2014 08:43

כפי שלכל אדם יש מדריכים אישיים, גם לאנושות כמכלול יש מדריכים. המדריכים של האנושות הן ישויות גבוהות במיוחד, שמטרתן לעזור לנו להתפתח כציויליזציה. מדריכי האנושות מתקשרים דרך בני אדם ספציפיים שנבחרו על ידם לשם כך, בין אם בזכות היותם מתקשרים טובים במיוחד ובין אם בזכות היותם בעלי האישיות המתאימה להביא ידע זה לעולם.

כל ישות מתוקשרת היא יחודית, לכל אחת סוג שונה של ידע ואופן אחר להעברתו. אך המשותף לכולן הוא המסר המתקבל בגרסאות שונות, לפיו אנחנו כאנושות מצויים בתקופה קריטית ביותר של קיומנו. בידינו הבחירה אם נעבור לשלב הבא בהתפתחותנו האבולוציונית או שנהרוס את עצמנו. תפקידם של השליחים הינו להראות לנו את הדרך אל האור!

 

מיהם מדריכי האנושות

ספרי תקשור רבים נכתבו וממשיכים להכתב, בשמם של אותם שליחים. היות והם רבים, לא אוכל לסקור כאן את כל הישויות ומתקשריהם. לכן אביא כמה דוגמאות בולטות:

סת': הידוע מבין השליחים. הוא תוקשר על ידי ג'יין רוברטס, משוררת וסופרת שהחלה לתקשר מגיל 34, והמשיכה לתקשר אותו במשך 21 שנים, עד מותה בשנת 1984. סת' מתאר עצמו כהוויה אנרגטית שאינה נמצאת כבר במישור הפיסי, שמטרתה לעזור להתפתחות של האנושות. הידע שהעביר סת' באמצעות ג'יין רוברטס פורסם בכתביה, שהידוע ביניהם הוא "סת' מדבר: התקפות הנצחית של הנשמה".

אורין: ישות ידועה נוספת, אותה מתקשרת סאניה רומן, ילידת 1951, החיה בקליפורניה, ארצות הברית. אורין מתאר עצמו כמורה רוחני המתקיים במציאויות מספר במקביל. הוא מתייחס אל עצמו כחוקר, מורה ומדריך. הספר "לחיות מתוך שמחה" הוא התוצר הידוע ביותר של שיתוף הפעולה ביניהם.

סאניה רומן עבדה עם מתקשר נוסף בשם דואיין פקר, שהמדריך שלו, דה-בן, החל לתקשר גם עימה. דה-בן הוא ישות אור המתקיימת לפי דבריו על המימד הרביעי והחמישי ומעבר, עליהם לפיסיקה "שלנו" אין עדיין ידע.

ראמת'ה: ישות המתוקשרת דרך ג'ייזי נייט מוושינגטון, ארצות הברית. ראמת'ה טוען שמקורו בלמוריה הקדומה. לפני 35000 שנים הוא היה מנהיג רוחני גדול. הוא מלמד אותנו שאנו יכולים להיות כל דבר שנרצה, כיוון שמקורנו אלוהי. שירלי מקליין, בספרה "תלויה על חוט השערה", תיארה את התרשמותה האישית ממנו כמורה גדול.

באשאר: מתוקשר על ידי דריל אנקה, מלוס אנג'לס, ארצות הברית. הוא מספר שמוצאו מהכוכב אסאסאני, הנמצא 500 שנות אור מאיתנו, בכוון קבוצת הכוכבים "אוריון". באשאר כרת עם אנקה, מתקשרו, "חוזה" בן 9 שנים, שמטרותיו קשורות לשפור העולם. הוא ידוע כמי שהעביר בתקשור את הידע הספציפי ביותר עד כה מבחינה טכנולוגית.

 

קבוצות של ישויות ומועצות אור

בנוסף לישויות אינדיבידואליות, קיימות קבוצות של ישויות ומועצות רוחניות המעבירות מסרים לאנושות דרך מתקשרים שונים. בחלק מהמקרים הם מדברים כישות אחת, ובמקרים אחרים באמצעות דובר. הנה כמה מהקבוצות הידועות:

קריון: ישות קולקטיבית, המגדירה עצמה כ"תודעה המתקיימת בכל היקומים". לקריון ידע על המתרחש בכל מקום ביקום, כולל על כדור הארץ. במובן מסוים קריון משקף את תודעת האל. הוא רואה אותנו, בני האדם, כמי שהתנתקנו מהמודעות הרוחנית למה שמעלינו. מטרתו היא "להחזיר אותנו הביתה" אל האלוהות שבתוכנו. קריון מדבר ברוח של אהבה וכנות, ומביא ידע רוחני שיעזור לנו בתהליך ההפיכה לאנשים טובים יותר.

הוא מתוקשר על ידי לי קרול, איש עסקים שחי בקליפורניה, ארצות הברית. ספריו תורגמו למעל 20 שפות.

לזאריס: הוא ישות קולקטיבית שקדמה לקריון. הוא תוקשר משנת 1974 על ידי ג'ק פורסל מפלורידה, ארצות הברית. הוא חותר להביא לאנושות ידע שיעזור לה לשנות את התכנות השלילי שלה המכוון להרס עצמי, ולהרחיב את ראיית עולמה.

הפליאדיאנים: קבוצת ישויות המתוקשרים משנת 1988 על ידי ברברה מרסיניאק. אלו הן ישויות רוחניות שמקורן בקבוצת הכוכבים באותו שם. בספרה "מבשרי השחר", היא מספרת שנבחרה על ידם להעביר מסרים לאנושות, שתמציתם להתנקות מהאגו האישי כדי להפוך לישויות קוסמיות. היא כתבה עוד מספר ספרים, שתורגמו לכ-20 שפות.

הפליאדיאנים מתוקשרים גם על ידי מתקשרים אחרים, כמו ליאה שפירו. בסגנונם השנון הם באים לעזור לאנושות במעברה החשוב אל העידן החדש.

האחווה הלבנה: קבוצה המורכבת מהמורים הרוחניים הגדולים ביותר של האנושות, ביניהם – ישו, בודהה, מריה, קונפוציוס, סאן ג'רמיין (אלכימאי ידוע) ועוד. האחווה הלבנה מעודדת את האבולוציה של האנושות, את החינוך הרוחני, האומנויות והמדעים. מקור הידע על מועצה חשובה זו היא התאוסופיה, בראשותה של הלנה בלבטסקי.

מועצת התשעה: קבוצת ישויות מפותחת שתפקידה לשמר את האיזון ביקום. יש להם קשר מיוחד לכדור הארץ, בהיותו המקום היחיד ביקום בו יש בחירה חופשית, לטענתם. דובר הקבוצה הוא תום, המתוקשר על ידי פיליס שליימר, שתיעדה את המסרים שלו בספרה "כוכב הבחירה היחיד".

במאמרי הבא אלמד כיצד ליצור קשר עם אותן ישויות ומועצות באמצעות תקשור!

 

על המחבר: דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים, קואצ'ינג רוחני ופסיכותרפיה רוחנית.

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066

 

 


www.zafran.co.il
 
מאמרים נוספים :

» לעבודה מהבית דרוש/ת עובדים בהקלדה, או בסקרים, או בשירות לקוחות, בקיצור בואו להכיר את עולם העבודות מהבית

 אפטיל וורקס פתח קורס איך להרוויח כסף מהבית בשנת 2019 הקורס היחיד באינטרנט שמלמד אותכם ומדריך אותכם איך מרוויחים כסף תכלס בצורה הכי פשוטה שיש אז במקום להמשיך לחפש הגעתם למקום הנכון ועכשיו מבצע מטורף 299 שקל בלבד ותקבלו...

» קורס עבודה מהבית שילמד אתכם לעשות כסף קל באינטרנט בעשרות דרכים

האם משתלם לעשות תואר בשנת 2019 אז ככה היום הכל השתנה פעם מישהי עושה תואר היה מובטח לו תפקיד בכיר בחברה או בעסק מסוים היום זה לא קשור בגלל שנפתחו כל המכללות ונפרצו האוניברסיטאות והגענו למצב שכל אחד יכול ללמוד תואר זה כבר לא...

» עבודה מהבית וכסף באינטרנט אפטיל וורקס

 אם אתם מחפשים להרוויח כסף באינטרנט, ואתם לא יודעים איך לייצר אלפי שקלים בחודש, אנחנו לאחר ניסיון של 12 שנים, החלטנו להוציא קורסים קצרים שיעזרו לאנשים להרוויח כסף מהבית, ולעבוד מהבית באופן מסודר ונוח, את כל הטעויות...

» לומדים מקצוע רווחי במהרה

עבודה היא דבר חשוב לכל אדם. היא גם יוצרת תחושה של מטרה בכל יום מחדש וגם מעשירה את העולם של בני האדם עם מפגש חברתי קבוע ולמידה של התחום הנבחר בצורה יותר ויותר מעמיקה. בסופו של דבר כולם הולכים לעבודה כדי לפרנס את עצמם ואת...

» קורס הכנה ללידה באילת להורים טריים

זוגות צעירים באילת מקבלים כיום הזדמנות מעולה להשתתף בקורס הכנה ללידה.אחרי שהזוג מייסד את הקשר ובוחר להקים בית ומשפחה, כל שנותר הוא לעבור את הקורס על מנת לדעת מה מאפיין את ההיריון והלידה.בעזרת יכולים תושבי העיר והסביבה...

» בית הזיכרונות ליריסז

 אני הולכת דרך יער עצום מלא צימחיה.. עבותה ולחה, ריחנית וספוגה בטל ואיזוב. לאט לאט רואים פחות ופחות שמיים ורק קצת שמש מנצנצת בין העלים הגבוהים. מסביב המון רחשים וקולות של יער. אני מתפעמת מיופים של ציפורים נדירות ביופיין...

» לומדים לבחור קורס מתאים

נשים אוהבות להסתובב כאשר הן מטופחות ככל האפשר. חלק משקיעות את כל יהבן בטיפוח של השיער, ויש כאלה שדואגות לאיפור פנים קפדני בכל בוקר מחדש. אחד מן הדברים אשר חוזר בערך אצל כולן הוא הטיפוח של הציפורניים כאשר בעקבות הדרישה...

» סדנאות צילום בסמארטפון

בעידן המתקדם של היום, כל אחד מצוייד עם סמארטפון, בכל סמארטפון מצויה המצלמה, שהיום היא איכותית להפליא ואפשר להוציא ממנה תמונות יפות ממש כמו מצלמה דיגיטלית.רוב הדברים שאנו עושים, מטיילים, אוכלים במסעדות, מחפשים רגעים...

» רוכשים מילים ראשונות

אומנם תינוקות כאשר הם נולדים הם למעשה אוניברסאליים מבחינת היכולת שלהם לרכוש את השפה, אבל עם הזמן תהליך רכישת השפה מתבצע באופן די טבעי ושפת האם היא זו אשר מתבססת לה ככל שהחשיפה אליה הולכת ומתגברת ויוצרת את התפתחות השפה...

» מבחן ההסמכה ב-PHP של חברת Zend

כפי שכל מי שעוסק בגיוס מפתחי תוכנה לחברות הייטק יודע, הבעיה האמיתית איננה במציאת עבודה. הבעיה האמיתית היא במציאת מתכנתים. בשוק העבודה כמעט שאין מקום למתכנתים בינוניים וזוהי גם הסיבה לכך שברוב המשרות מתעקשים על גיוס...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים