שובר לפרסום בגוגלמידע על VPS

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דניאל   
ראשון, 30 ספטמבר 2012 13:53
הכל על אחסון אתרים!


אם בניתם אתר באינטרנט, עיצבתם אותו, הזנתם אליו תוכן והשקעתם בו כסף - זה הרגע לבחון קניית חבילה אחסון. כל אתר ברשת, גדול או קטן, צריך להיות מאוחסן ע"פ שרתים. שרת כזה זהו מחשב חזק ביותר שלא כמו מחשב ביתי איתו ניתן לגבות מס' גדול של קבצים יחד הייתם רוצים לקרוא עוד? עברו לאתר שלנו.

מציאת חברה טובה זה לא פרט של מה בכך, לא כל חברה של אחסון אתרים תתאים לאתר שלכם, לכן יש לבדוק את הפרטים הבאים -

אירוח אתרים

שרתי החברה
- בעולם המחשבים קיימות טכנולוגיות שונות, דפי אינטרנט נבנים בצורה שונה לכן לא כל שרת מתאים לגבות את אתרכם. חשוב לשאול אם שרתים של חברה מסוימת רלוונטיים לאתרכם.

למצוא חברה אמינה - שרת שמפסיק לפעול גורם ללא מעט נזק לאתר, על אחת כמה וכמה אם מדובר על אתר אינטרנט מקצועי. בכל דקה בה האתר אינו באוויר המשמעות היא אובדן כספי. חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה, כזו שיכולה לתחזק את שרתיה ולהתמודד היטב עם תקלות אם קיים צורך.

סוג חבילת האחסון - כמה נפח אחסון צריך לכם לקנות? מה המחירים? כמו בכל ביצוע עסקה, יש לבדוק מה אתם מקבלים עבור המחיר. יש לשים לב לגודל של חבילת האחסון והמהירות.

מיקום השרת - מי שרוצה ביטוי כללי 2 זול, עוד עלול למצוא את עצמו משלם עבור שרת בסוף העולם. שרתי אחסון שכאלה פועלים לאט יותר, הקצב של העברת הנתונים עלול להיות בלתי אפשרי ובמקרה של צרה - לא בטוח שיהיה עם מי לדבר.

והדבר הכי חשוב - ודאו עם החברה שישנו גיבוי טוטאלי של המידע על השרת, פרט זה עשוי לחסוך לכם עוגמת נפש רבה.

מה צריך לעשות עכשיו?

רק אחרי שבדקתם את הנושאים החשובים הללו, תוכלו להשוות בין כמה האפשרויות השונות. בינינו, אתם תרצו להיות בטוחים שהינכם מקבלים את השירות הטוב ביותר שיבטיח לאתרכם יציבות ומהירות.

עם המידע הזה לבחור שרתי אחסון לאתר העתידי שלכם לא תהיה עבודה מסובכת במיוחד, צאו לדרך!

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים