שובר לפרסום בגוגלמידע על אמצעי בילוש ומעקב מומלצים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sarit4602   
שני, 30 ינואר 2012 10:54
לא צריך לדאוג! אין חשוב מזכות היסוד לחיות בביטחון מוחלט, מפני שאנחנו רק רוצים קצת שלווה. וכמה שהיינו מעוניינים להאמין שהעולם בו אנו חיים מוגן ובטוח, המציאות לפעמים מוכיחה לנו שלא הכל צמר גפן. לכן, במקרים האלה חשוב מאוד להיות מוכנים מבעוד מועד, אפילו אם זה דורש להוציא כסף עבור חוקרים פרטיים בירושלים או שירותי מיגון, לדוגמא.


לא משנה אם אנחנו נמצאים בבית, סוגרים את מקום העבודה למשך הלילה, או פורשים לעיסוקינו הפרטיים, זו זכותנו להיות מסוגלים לעשות כך מתוך ידיעה שזה בלתי אפשרי לחדור למקום בהעדרנו, להשחית רכוש או לגרום חלילה אפילו לפגיעה בנפש.

אילו שרותים עשויים לסייע להגן עלינו או להעניק לנו את כל האינפורמציה הדרושה לנו בכל זמן נתון?

בתקופה זו קשה למצוא בתים פרטיים או מקומות עבודה להם אין מע' אזעקה משוכללת, אשר תפקידה למנוע, באופן אקטיבי ופאסיבי, כניסה בלתי מאושרת למבנה, ומודיעה למשטרה במקרה של פריצה. כמעט תמיד, האזעקות הללו משלבות בתוכן חיישני תנועה ומצלמות במעגל סגור לביטחון מלא.

נדיר שאנו חושבים על כך, אך גם מע' אינטרקום שקובעות יציאה וכניסה מכל מבנה בו אנו נמצאים, מסייעות לביטחוננו. האינטרקום מאפשר לכל אחד לשמוע ולראות ממרחקים, לקבוע מי רשאי להיכנס ומי לא, ואפילו להפעיל את הדלת בלחיצת כפתור.

ולעתים מה שאנו צריכים זה מידע, ומה טוב יותר מחוקר פרטי מיומן כדי לעזור לנו במשימה? שיקרו לכם? אל תישארו באפלה! חוקר פרטי או חב' חקירות יכולים להציב מעקבים אחר גורמי עניין בעייתיים.

זקוקים לעזרה עם בילוש ומעקב? זה הזמן לעבור לאתר כדי לשמוע הכל על ביטחון אישי, ותוכלו להיות רגועים.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום המשפטים

חיפוש עבור עורכי דין - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים