שובר לפרסום בגוגלמחדשים את ביטוח הרכב

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : בן מזרחי   
שלישי, 28 פברואר 2012 19:38

קיבלתם מחיר מופרע? מחפשים סוכני ביטוח? קנו ביטוח רק אצל סוכן מוסמך! יש לנו הרבה הוצאות גדולות על הרכב המון- תיקונים ודלק ביטוח ואגרות ועוד. אין ברירה המכונית היא אחד מהדברים החשובים ביותר בחיים שלנו.הגיע הזמן לחדש את הביטוח? אם אתם מעוניינים בביטוח מקיף לרכב במחיר שפוי , במאמר הבא תוכלו למצוא מספר דגשים איפה בודקים מחירים וכיצד מוצאים פוליסה נכונה לרכב בפחות השקעה, שווה לקרוא.

מתי? לא ברגע האחרון! זאת לא טיסה לחו"ל... לא ממתינים לרגע האחרון, כשבועיים שלושה לפני מועד פקיעת הביטוח תתחילו להתעניין במחירים, כך יהיה לכם זמן רב לבדיקת עלויות- לבדוק כמה פוליסות ולקבל את המחיר הטוב ביותר.

סוכן פרטי? בקשו הצעות מחיר ישירות מהחברות הגדולות וגם מסוכן פרטי, תתפלאו אבל יש פערים! בדקו מהם ההבדלים בדקו את האותיות הקטנות ואת המחיר כמובן, יש פערים מאוד גדולים שמוזילים ב עד מאות שקלים!.

מאוד מומלץ שכל סוגי הביטוח שלכם יהיו מרוכזים בחברה אחת הביטוח למשכנתא, ביטוח חיים וגם הביטוח לאוטו, בעיקר אם יש לכם חברה מצוינת. שהכל בשליטה של אדם אחד זה הרבה יותר נוח ולא פחות חשוב- זול יותר.

כדאי גם לשאול החברים והמשפחה, אולי לחלקם יש רכב דומה לכלי הרכב שלכם? אולי יש להם חברה מומלצת? אולי כן ואולי לא אבל שווה לנסות. בארצנו הקטנה כל אחד מכיר מישהו שיכול למצוא איזה דיל טוב.

ביטוח מקיף, צד ג? כולם תוהים על הביטוח, צד ג או מקיף? שמשות ורכב חלופי? תמיד טוב לקנות פוליסה שתכלול תרחישים שונים, תמיד טוב לעשות ביטוח שיהיה בטוח!.

כמה טוב שיש לנו אוטו פרטי, כמה טוב שיש לנו את היכולת לנוע לכל יעד בכיף אז נכון, , יש תנועה רבה על הכבישים דלק יקר מאוד, צריך לראות מוסך לפעמים, הוצאות ביטוח ועוד ועוד אך זה משפר את חיינו ללא כל ספק. יש לכם שאלות?.

מתאים לכם ביטוח מקיף השוואה? נשמח להציע לכם שירות. בואו להתייעץ ולשמוע על הצעת מחיר ללא התחייבות, הגלישה מאתר שלנו מאפשרת לכם לרכוש ביטוח תוך דקות ספורות. 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים