שובר לפרסום בגוגלמוסך יונדאי פתח תקווה של כלמוביל ברחוב גיסין

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 28 דצמבר 2014 09:35

איזה סיוט ! לפני מספר חודשים נתקעתי באמצע כביש 2 בדרכי מחיפה לתל אביב  עקב תקר בגלגל הקדמי ברכב העבודה שלי -  רכב יונדאי מדגם i35. מה אפשר להגיד – הייתי בבעיה. הייתה לי הרצאה מאד חשובה בפני חבר המנהלים באותו היום וכמובן שהייתי צריך להגיע בזמן. כמו כן, ההשבתה של האוטו שיבשה לי ולבני משפחתי את כל תכניות הצהריים והערב, לרבות הקניות וחוג הג'ודו של בני הצעיר.  למזלי, נהגתי בחוכמה ובזהירות, לבשתי אפוד זוהר, שמתי משולש אזהרה והתקשרתי ישר אל מוסך יונדאי פתח תקווה של כלמוביל ברחוב גיסין.

חווית החילוץ

בתחילה חששתי ביותר, לא ממוסך כלמוביל כמובן, ידעתי מנסיוני הקודם שהם החברה הטובה ביותר כשמדובר במכוניות יונדאי. חששתי מסדר היום שלי. חששתי שמא לא אגיע להרצאה והדבר יפגע במעמדי כעובד חברה חדש. לכן , היה לי חשוב מאוד במקרה זה לסמוך רק על המוסך האחראי ביותר שהוא כמובן מוסך כלמוביל.

ואכן, מוסך יונדאי פתח תקווה של כלמוביל ברחוב גיסין הפגינו שירות מקצועי ואמין! חברת כלמוביל, שפועלת בתחום שירות הפינוי עשרים וארבע שעות ביממה שבעה ימים בשבוע – הגיעה במהירות הבזק לאיזור התאונה ואספו אותי ואת הרכב שלי. הפינוי התבצע כך שנציג מטעם החברה קרא באופן מיידי לחברת חילוץ שבאה ואספה אותי מהמקום בו נתקעתי, בנוסף לכך – המכונית עצמה עברה לטיפול מקיף של מוסך כלמוביל.

מסקנותיי מהאירוע והמלצותיי

אני שמח לספר לכם שהשירות של מוסך כלמוביל היה מהיר בצורה כזו שבסופו של דבר אפילו הספקתי להגיע בזמן להרצאה. בזכות השירות האדיב והמקצועי של מוסך כלמוביל יום שהיה יכול להסתיים בעוגמת נפש רבה הסתיים על הצד הטוב ביותר, וחשוב מכך,  הסתיים מבחינתי בתחושת בטחון, בתחושה שיש גב מאחוריי כשמדובר בפינויי הרכבים ובבטחון הרכבים. אני לא יכול לסמוך על פחות מזה כשמדובר בבטחון המשפחה שלי. לכן, המלצתי החמה היא להיעזר אך ורק בשרותיו של מוסך יונדאי פתח תקווה של כלמוביל ברחוב גיסין.

לסיכום, לצערנו הרב תאונות יכולות לקרות על הכביש. כמובן שצריך למנוע אותן ככל שרק אפשר, אבל מעבר לכך , צריך גם להתכונן לאפשרות שחס וחלילה נהיה מעורבים בתאונה. לכן, חשוב מאוד ליצור קשר עם חברת מוסכים מקצועית וכי הטלפון שלה יהיה נגיש עבורכם בכל כניסה לאוטו. הבחירה שלי היא כמובן מוסך כלמוביל. בשעת אמת החברה הוכיחה את עצמה כאיכותית ומוצלחת ונתנה לי גיבוי מלא כשהייתי צריך אותו. כשמדובר על בטחון המשפחה הגרעינית שלי אני סומך אך ורק על המקצועיים ביותר וכמובן שאלו מוסך כלמוביל. 
מאמרים נוספים :

» מוסך יונדאי של כלמוביל פתח תקווה ברחוב גיסין

מתן שירותי מכונאות מגוונים באיכות גבוהה מעניק מגוון שירותי מכונאות ללקוחותיו. מרכז השירות מצויד בציוד טכנולוגי מתקדם מבית היוצר של חברת יונדאי. את הטיפולים והתיקונים מבצעים מכונאים מוסמכים שעוברים הכשרה על דגמי הרכב...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים