שובר לפרסום בגוגלמוסך יונדאי בחיפה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 28 דצמבר 2014 10:02

אם גם אתם זקוקים לתיקון רכב מן המעלה הראשונה, כזה שלא תזכו לראות הרבה בשוק, מוסך יונדאי בחיפה מציע את מיטב שירותי תיקון הרכב. המוסך, אשר מחזיק גם מכון רישוי לעריכת טסטים שנתיים לרכב, הנו בית לכלי הרכב של אזור חיפה והצפון, המספק גם חלקי חילוף מקוריים של היצרן. חלקי החילוף המקוריים חשובים מאד להמשך תקינותו של הרכב, שכן נסיעה עם צמיג לא מתאים או התקנת פנס רכב לא מתאים עלולים להיות בעלי השפעה על צריכת הדלק ופעולות המצבר של הרכב.

תיקוני רכב – לא מה שחשבת

אם גם אתה סובר שתזדקק לשבועות/חודשי המתנה, דע לך כי מוסך יונדאי בחיפה מסיים לטפל בתקלות מסובכות ביותר הכוללות נזקי פחחות כבדים או נזקי מנוע ומצבר בלתי ניתנים לתיאור בתוך מספר ימים, ומשיב ללקוחות או לסוכני הביטוח – רכבים בתוך פרק זמן מהיר. המוסך מפרסם דו"ח על התקלות שארעו ברכב, ועל הפרויקטים שנעשו בו על מנת להשיבו למוטב.

תיקון רכב ללא ביורוקרטיה

מכירים את זה שמוס מסוים טוען יש לו את חלק החילוף אך העובד לא מוסמך להתקין ויש לנסוע לכתובת אחרת? אצל מוסך יונדאי בחיפה זה פשוט לא קורה. המוסך הוא גם ספק החלפים וגם המתקין שלהם: אין צד ג', והכל נעשה בשטח המוסך. זה מתאפשר בזכות עובדים מיומנים בעלי מוסר עבודה וכשרון רב בתחום הרכב.

אפשרות לבצע מבחן רישוי (טסט)

ניתן לבצע מבחן רישוי עבור הרכב שלכם במוסך בחיפה. המוסך אשר מהווה גם סדנא וגם מוסך תיקונים מאפשר לבצע את המבחן על פי נהלי משרד התחבורה: בדיקת בלמים, גז, אורות, דלתות, מרכב רכב, שלדה, וכל סעיף אחר המשפיע על התקינות/חוסר התקינות של הרכב. במידה ונמצאו בעיות ניתן לתקן אותן ולשוב שוב פעם לביצוע המבחן. מבחני הרישוי מתבצעים ביעילות. הבוחנים של המכון מתורגלים ויודעים היטב מהם הסעיפים של משרד התחבורה לפיהם יש לבחון. על כן, בשונה ממוסכים שיצאו לדרך חדשה, כאן תזכה לניסיון של עובדים שהתמקצעו שנים בענף.

טיפול גם בנושאים טכנולוגיים בפנים הרכב

המוסך מבצע טיפול בהתקני הקושחה הפנימיים של הרכב, הטכנולוגיות השונות, מערכת המולטימדיה, המסך של מחשב הדרך, החלונות החשמליים ועוד. תיקונים אלו מתאפשרים בשל הקדמה הטכנולוגית מספר צעדים קדימה של המוסך בחיפה בהשוואה למוסכים אחרים ברחבי הארץ. קדמה זו מאפשרת לתושבי הצפון וחברות הביטוח שלהם להשתמש בשירותיו של מוסך מוביל אשר מאתר את התקלות גם אם הן בנושאים אזוטריים, ומבצע תיקון מהיר שלהן. היעילות בה פועלים ביונדאי היא בזכות המחויבות לסטנדרטים הבינלאומיים של יונדאי העולמית, ענקית הרכב מקוריאה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים