שובר לפרסום בגוגלמונחים שמומלץ להכיר בתחום המחשוב העסקי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
שלישי, 13 דצמבר 2011 12:34

בתחום המחשוב המודרני קיימים מגוון מונחים והגדרות טכניות שיש לדעת. בעלי עסקים רבים נפגשים במונחים מתחום המחשבים שלא ראו אף פעם, אינם קולטים ואינם תופסים איך להתמודד עם כלל המידע הטרי. בסיכום הזה העדפנו להביא לידיעתכם מספר מונחים חשובים בתחום המחשוב העסקי – באופן מובן וברור, ככה שבעל בית עסק מסוגל לגשת, לעיין בחומר כתוב ולהכיר מה הנושאים שהוא מוציא כספים עבורם. עיון מהנה!מה זה מיחשוב ענן?
ביאור המונח מחשוב ענן הינו למעשה הזמנת משאבים של מיחשוב מגורם חיצוני – דהיינו האמצעים המגוונים שבהם יש צורך אינם נמצאים ממשית בעסק, אבל נמצאים באתר מרוחק כזה או אחר. באופן זה, אפשר לקבל נפח אחסנה, כושר עיבוד, מחשבים ועוד – על-פי דרישה נקודתית (קרי, על-פי הדרישה בשטח, ולא בהתאם לפוטנציאל), בעלות נמוכה משמעותית מהצבת אותם משאבים במסגרת העסק ועוד. לרוב – אמצעים אלה יהיו נגישים בכל עמדה, מציאות העוזרת לסתגלנות בית העסק וכושר ההתרחבות שלו.

שרת VPS? מהו?
כבעל עסק, בטוח שמעת משהו אודות שרת VPS בהזדמנות כלשהי, כדבר הכרחי לעסק שלך. מה זה באמת?
מדובר במחשב שלא ממוקם ממשית במסגרת בית העסק, אבל הוא מתנהל באופן שמדמה כאילו הוא מצוי בצמידות מכל בחינה. באמצעות התפתחות התקשורת לרשת וקצב הזרמת המידע, עלה בידי הנוגעים בדבר לקדם את סטטוס אבולוציית השרתים למצב בו מעסיק מסוגל לצמצם מחירים ולחכור שרת VPS לפי הצרכים שלו והדרישות הספציפיות שלו – בלי לחשוש לאילוצים הלוגיסטיים של התחזוקה הממשית במחשב שמצוי בעסק (עם התשלומים הנלווים). לא קשה להמליץ אודות שרת VPS לבית עסק שנזקק לשרת אבל מעוניין לקצץ בתשלומים ולפתור מראש תקלות לוגיסטיות.

מה זה אחסון אתרים?
ברור שכל בית עסק היום נצרך לאתר אינטרנט. אחסון אתרים הינו התחום שבמסגרתו נפתר כל הנושא הלוגיסטי סביב אתר האינטרנט. כל אתר יש לשמור בשרת כזה או אחר – גם מבחינת המידע, התוכן הכתוב, המדיה והחישובים השונים והמשונים המתבצעים מאחורי הקלעים. גוף המספק אחסון אתרים טוב יציע מהירות תקשורת גבוהה, שירות לקוחות איכותי, תשתית תקשורת המתאימה לאחסון האתר שלכם, נפח אחסון מספיק לכל הנתונים שאתר האינטרנט של בית העסק מציג וכולי. אחסון אתרים משובח יכול להיות השוני בינות אתר אינטרנט מוצלח לאתר אינטרנט מאכזב – גם מגורמים טכניים וגם משיקולי שירות.

 


 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים