שובר לפרסום בגוגלמומחה פינוי דירה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 18 דצמבר 2016 13:43

 

בין אם אתם גרים בבניין מסוף או בבית פרטי, היו בטוחים שאין לכם באמת מושג מה קורה בגג של המבנה שלכם, עם השנים מצטברת שם פסולת בניין משיפוצים קודימים, אנטנות טלויזיה כאלה ואחרות, דודים ישנים, אדניות ועציצים, למעשה אפשר לאמר שמעל ראשכם יושב מגרש גרוטאות קטן וכל זה קורה מבלי ידיעתכם.

בנוסף לגרוטאות ולפסולת, לאורך השנים מצטברת שכבה עצומה של חול ואבק, לשלשת יונים, מגוון חרקים ומכרסמים. כל אלה בשילוב גשמים וצבירת לחות מהווים קרקת גידול פוריה לחיידקים ומחלות. אכן שילוב מסוכן מאוד.

בכל תקופת סתיו, לפני בואו של החורף כדאי לבצע בדיקות תקינות  על מנת להכין את המבנה לחורף הקרב, לעיתים קרובות יש צורך באיטום וזיפות מחדש של הגג. חשוב שתדעו כי כל בעל מקצוע אשר יגיע לבדוק את שטח העבודה שלו ידרוש מכם לבצע פינוי מלא של הגג לפני תחילת עבודתו.

 

פינוי גגות – אל תעשו את לבד.

משימת פינוי הגג יכולה להשתמע כעבודה פשוטה לביצוע בכוחות עצמכם אך לפני שאתם מתחילים בפעולת הפינוי חישבו פעם שנייה, בהתחשב בכמות הפסולת שהצטברה בשילוב הלכלוך והסיכון הבריאותי הכרוך במגע עם חפצים אלה נוצר צורך אמיתי בביצוע הפינוי ע״י חברה ייעודית המתמחה בפינוי דירות וגגות באופן בטיחותי, יעיל ויסודי. חברת ״מומחה פינוי דירה״ הנה בעלת ותק וניסיון רב בתחום פינוי דירות וגגות. הם יודעים להתמודד עם כל תוואי שטח, מסובך ככל שיהיה ופועלים ביעילות רבה גם כאשר אין מעלית או חניה מסודרת בבנין.  הצוות של ״מומחה פינוי דירה״ מבינים חשיבותו של מתן כבוד לסביבת העבודה ופועלים בזריזות וביסודיות תוך שהם שומרים על השקט וניקיון הבניין בזמן תהליך הפינוי. ברשותם ציוד מקצועי המיועד לביצוע עבודות מסוג זה כגון מנוף, מכולה ומשאית לשינוע הפסולת. ציוד שלכם בתור אנשים פרטיים יעלה הון להשכיר. לא תוכלו לבצע את הפינוי בכוחות עצמכם ללא כלים אלה כיוון שלצורך פינוי יסודי באופן בטיחותי נדרש כח פיזי רב ויכולת גבוהה לתכנון לוגיסטי.

 

הגג פנוי – אפשר להתחיל לעבוד

כאשר הושלמה משימת הפינוי, הצוות מ״מומחה פינוי דירה״ יותירו אחריהם סדר מופתי וניקיון, גם במקומות  שלא אמורים להיות באחריותם ובעלי מקצוע אחרים בדרך כלל נותנים להם ״ליפול בין הכיסאות״ כמו סביבת הבניין, מדרכת הרחוב, המעלית וחדר המדרגות יישארו נקיים מפסולת ולא תוכלו לדעת שהתרחשה מלאכת פינוי באותו היום. ״מומחה פינוי דירה״ היא חברה הדוגלת במקצוענות ללא פשרות, צוות העובדים שלה הוכשר ברמה הגבוהה ביותר לביצוע משימות פינוי מורכבות כמו פינוי גגות. בנוסף לפן המקצועי החברה דוגלת במתן שירות לקוחות איכותי ואדיב. היו רגועים ובטוחים להשתמש בשירותיהם, שביעות רצון גבוהה ושקט נפשי מובטחים לכם. כעת כשהגג פנוי ומוכן לעבודה תוכלו לקרוא לבעלי המקצוע אשר יכינו את ביתכם לחורף הקרב ובא !

 

לפרטים נוספים: https://www.bestclearing.co.il/ 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים