שובר לפרסום בגוגלמה כדאי לבחור : תופים אלקטרוניים מול תופים רגילים?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שישי, 30 ינואר 2015 23:26

בחירה נכונה של כלי נגינה היא כזו אשר עונה לצרכים שלכם, ליכולות המוזיקליות הנוכחיות, ליכולות המוזיקליות המתפתחות בעתיד הקרוב, לתנאים במבנה בו תציבו את התופים וגם לשיקולים של תקציב והעדפה אישית. התופים האלקטרוניים מעוררים לאחרונה עניין רב בקרב מתופפים מתחילים ומתופפים וותיקים. רבים פונים אל הצוות המקצועי תוך התעניינות במערכות תופים אלקטרוניים לשימוש ביתי, הם מבקשים לקבל פרטים נוספים אודות התופים ולקבוע האם הם תואמים את הצרכים והציפיות שלהם.

חווית הנגינה : האם היא זהה?

אלו אשר התנסו בשתי מערכות התופים מסבירים כי החוויה אינה זהה, יחד עם זאת, שתי מערכות התופים דורשות טכניקה של ידיים יחד עם רגליים וחוש קצב. תופים אלקטרוניים אינם מחליפים בעבור המתופפים המקצועיים את מערכת התופים הרגילה אך הם בהחלט שימושיים למטרת אימונים. כדאי לזכור כי מערכות תופים רגילות דורשות מיקום מתאים, לא בכל מקום תוכלו לנגן מבלי להפריע את מנוחת השכנים.

לעומת זאת, תופים אלקטרוניים מאפשרים נגינה בכל שעות היממה מבלי להפריע את מנוחת השכנים ושאר בני הבית. כיצד זה ייתכן? התשובה לכך מאוד פשוטה, מערכות תופים אלקטרוניים אפשר לחבר אל אוזניות. המערכות האלקטרוניות קומפקטיות יותר, ניתנות לחיבור אל ממשקי מחשב, ניידות ומאפשרות גם אפשרויות הקלטה. לא נוכל שלא לציין כי המערכת מאפשרת נגינה עם ממשק של פלייבק המדמה להקה המנגנת יחד.

מתי כדאי לכל זאת לרכוש מערכת תופים רגילה?

תלמידים מתקדמים זקוקים למערכת תופים רגילה באמצעותה יוכלו לפתח הלאה את הכישורים שלהם. הם אינם מסתפקים בשיעור נגינה אחד על מערכת תופים רגילה בשבוע. אם יש באפשרותכם להציב את מערכת התופים בתוך חדר ממ"ד או מקלט עם אקוסטיקה טובה תוכלו לרכוש מערכת תופים רגילה ללא חשש מפני הפרעה למנוחת השכנים.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים