שובר לפרסום בגוגלמה חשוב בקניית מערכת תופים אקוסטית או אלקטרונית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שלישי, 17 מרץ 2015 03:58

קנייה של מערכת תופים חדשה או כל כלי נגינה אחר מביאה עמה המון התרגשות, תמצאו את עצמכם ממתינים בקוצר רוח לסיום יום העבודה בכדי להגיע הביתה ולנגן במערכת החדשה. האפשרויות העומדות בפני המתופפים היום הן : מערכות תופים אקוסטיות קלאסיות ומערכות אלקטרוניות. מתופפים מקצועיים מחזיקים בשתי המערכות כאשר כל מערכת משמשת לתרגול שונה ושימושים שונים. יש הטוענים כי המערכות משלימות זו את זו, אחרים מכירים ביתרונות של המערכת האלקטרונית החדישה אך אינם מוכנים בעד שום הון שבעולם להחליף את מערכת התופים האקוסטית הקלאסית.

תופים אקוסטיים או תופים אלקטרוניים

כל אחת מהמערכות מביאה עמה יתרונות משלה, המערכת האלקטרונית מתאימה יותר לבתי מגורים משותפים בשל האפשרות לחבר אליה אוזניות ולשלוט בעצמת הנגינה. גם כאשר תתרגלו את הנגינה באמצע הלילה השכנים יוכלו לישון בשקט. יתרון נוסף של המערכת האלקטרונית הוא החיבור המהיר והפשוט לממשק המחשב. עריכת קטעי התופים מעולם לא הייתה פשוטה יותר. נציין גם כי מערכת תופים אלקטרונית נוחה יותר לאחסון וניידות.

איזו מערכת תופים מתאימה למתחילים?

מתופפים מתחילים יוכלו להתחיל את העיסוק בתחום תוך שימוש במערכת תופים אלקטרונית, המערכת גם זולה יותר בהשוואה למערכות תופים אקוסטיות. מתופפים מתחילים יוכלו הרי לתרגל נגינה על מערכת תופים אקוסטית אחת לשבוע במהלך שיעור הנגינה. בהמשך הדרך, בהתאם להתקדמות יוכלו לפעול לרכישת מערכת תופים אקוסטית אישית.

מהי תדירות התרגול המומלצת?

קשה לקבוע מהי תדירות הנגינה המומלצת, חובבי התופים נוהגים לתופף בכל יום ולעתים גם מספר פעמים ביום. שיעורי נגינה ניתן לתאם פעמיים בשבוע, פעם בשבוע וגם שלוש פעמים במהלך שבוע אחד, התדירות נקבעת בהתאם ללוח הזמנים של התלמיד. תרגול תכוף נחוץ כאשר יש צורך בפיתוח מהיר של כישורי נגינה או תרגול קטעי תיפוף ספציפיים לקראת הופעה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים