שובר לפרסום בגוגלמה ההבדל בין סוגי פרקטים?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : שירי   
שני, 07 דצמבר 2015 10:05

לבחור פרקט – לבחור בריצוף האיכותי והביתי ביותר

כשאנחנו חושבים על אפשרויות של ריצוף עבור הבית שלנו וחדריו השונים, אנחנו צריכים לחשוב קודם כל על מה אנחנו רוצים להשיג. הריצוף הוא בסופו של דבר לא מטרה בפני עצמה, אלא אמצעי להשגת מטרה – המטרה הזאת יכולה להיות שיפור הנראות והאסתטיקה של הבית, שיפור התחושה הביתית בבית, התאמה לריהוט מחודש או לשיפוץ שאנחנו רוצים לבצע, ובקיצור, בכל מה שנוגע לריצוף הבית שלנו המטרות יכולות להיות רבות. עם זאת, קשה לחשוב על פתרון ריצוף שיכול לקיים יותר מטרות מאשר פרקטים. הפרקט, שהוא ריצוף המבוסס על קורות עץ המותקנות כרצפת הבית שלנו בצורה אחידה ומקצועית, הוא אפשרות הריצוף האיכותית, האסתטית והביתית ביותר, וכעת נבין בדיוק מה האפשרויות שלנו בתחום זה.

כמה סוגים של פרקטים וההבדלים ביניהם
  • פרקט למינציה – כיום, כשאנחנו מדברים על פרקטים הסוג הנפוץ ביותר של פרקט הוא דווקא פרקט למינציה . פרקט למינציה, בניגוד לפרקט הקלאסי העשוי מקורות עץ של ממש, מבוסס על שכבה דקה יחסית של חומר דמוי עץ שמקבל גם עיצוב כך שייראה כמו קורות עץ, ומונח בצורה מקצועית ופשוטה על התשתית הקיימת של רצפת החדר ליצירת ריצוף אחיד ואיכותי. היתרון של פרקט הלמינציה הוא ביכולת להתאים אותו לכל חדר, במגוון העיצובים הרחב שניתן להשיג איתו (דמוי עץ ולא עץ), בקלות הרבה שבה מנקים אותו ובעמידות שלו לאורך זמן, ועוד.
  • פרקט לבן – אחד היתרונות הנוספים של הלמינציה הוא היכולת להשיג סוגי פרקט ייחודיים איתה, כמו לדוגמה קורות פרקט צבועות לבן לעיצוב חדר ייחודי.
  • פרקט תלת שכבתי – הפרקט הטבעי, שבמשך שנים נחשב לבעייתי יותר בשל היותו נתון לשחיקה, מקבל כיום נופך קצת אחר עם הפרקט התלת שכבתי. קורות עבות של עץ טבעי תלת שכבתי שעבר כמה וכמה תהליכי שימור, יוצרות ריצוף איכותי ברמה שקשה להתחרות איתה.
בחרו את הפרקט המתאים ביותר לבית שלכם, ותהנו מאיכות שלא הכרתם

בין אם מדובר בפרקט טבעי תלת שכבתי ובין אם בפרקט למינציה לבן – הבחירה הנכונה של פרקטים היא בחירה משמעותית מאוד בעיצוב הבית ובחיי הבית. בחרו בחכמה, ותשדרגו משמעותית את איכות החיים שלכם. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים