שובר לפרסום בגוגלמהי רתכת אלקטרונית?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : איילת צור   
רביעי, 16 ינואר 2013 10:19

בקרב הרתכים, רתכת אלקטרונית הפכה להיות נפוצה יותר ויותר, היא פשוט פחות מסורבלת, בהשוואה לרתכות האחרות. בעבר, הרתכות היו מסורבלות מאוד וכבדות מאוד, אך עידן זה תם וחלף לו מהעולם. רתכות, מיועדות לחבר בין מתכות שונות, ומבין הסוגים הקיימים לרתכת האלקטרונית יתרונות רבים.

 

אז למה לבחור ברתכת אלקטרונית?

 

ברתכות הישנות ניתן היה לכוון את הזרם רק באופן עצמאי, כלומר ידני. לא כך עם רתכת אלקטרונית, באמצעותה ניתן בקלות לכוונן את הזרם אוטומטית ובמהירות יחסית, וכמובן באופן מדויק. הרתכת היא זו שמחליטה מתי להגביר את הזרם או להפחית אותו. אם המתכת מתעבה, יש כמובן להגביר את הזרם ולכן אין ספק כי מדובר על רתכת חכמה במיוחד. בנוסף, רתכות מהדור הישן הן רתכות כבדות מאוד ומסורבלות מאוד, ועל מנת לשנע אותן יש צורך להעמיסן על עגלה גדולה ומאסיבית מאוד. את הרתכות האלקטרוניות ניתן לנייד בקלות ממקום לקום, וזהו יתרון רב, במיוחד לרתכים, שכן ביצוע העבודה הופך להיות קל ונוח יותר.

 

עוד יתרונות בולטים

 

הרתכות הישנות לא היו מסוגלות לעבוד באופן רציף, וכך העבודה נפסקה לא פעם על מנת שיתקררו. הרתכות החדשות האלקטרוניות אינן מפסיקות לעבוד, מכיוון שאינן מתחממות, וכך העבודה של הרתכים היא יותר אפקטיבית בעזרתן. בעזרת רתכת אלקטרונית, גם העבודה יותר איכותית , מכיוון שהן מופעלות על זרם ישיר ולא על זרם עקיף. למעשה, גם אנשים שאינם רתכים מקצועיים, יכולים לרכוש רתכות ולהפעיל אותן ללא ניסיון מקצועי רב, מכיוון שהן קלות לתפעול.

 

ניתן היום לצפות ברתכות השונות ולהתרשם מהן באמצעות רשת האינטרנט, שם גם תוכלו לקרוא מידע נוסף על היתרונות של הרתכות החדשות אל מול החסרונות של אלה הישנות. ולהחליט, איזו רתכת מתאימה לכם יותר.

  
מאמרים נוספים :

» אלקטרודה ירוקה דלת מנגן - פיתוח ישראלי חדש

חברת זיקה תעשיות בע"מ פיתחה לראשונה אלקטרודה ירוקה, או בשמה הרשמי . האלקטרודה פותחה בשיתוף המדען הראשי בישראל והיא מוגנת בפטנט רשום שמספרו 253605. האלקטרודה עומדת בדרישות תקנים בינלאומיים מחמירים.מטרת האלקטרודה היא להפחית...

» כל מה שרציתם לדעת על רתכת ארגון

שוק הרתכות הינו רחב במיוחד וקיים מגוון גדול של רתכות מסוגים שונים. על אף המשותף לכל הרתכות כאמצעי לחיבור שני חלקי מתכת, לכל רתכת מאפיינים משלה אשר מתאימים לשימושים מסוימים על פני רתכות אחרות. אחת מן הרתכות הידועות...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים