שובר לפרסום בגוגלמהו Virtual Private Server?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
רביעי, 25 יולי 2012 19:23
הקמתם אתר לאחרונה?


בהנחה ובניתם פורטל באינטרנט, דאגתם לו לעיצוב, הכנסתם אליו תוכן טוב והשקעתם בו מחשבה, זמן וכסף - יש לבדוק קניית חבילה אחסון. כל עמוד אינטרנט, אישי או מקצועי, צריך להיות מאוחסן על גבי שרתים. שרת זה זהו מחשב על שלא כמו מחשב ביתי שנותן לגבות מס' גדול של קבצים יחד למעוניינים בשירות, לחצו על הקישור.

מציאת חברת שרתים טובה זה לא דבר של מה בכך, ממש לא כל חברת אחסון תהיה טובה לכם, בגלל זה חשוב להכיר מס' פרטים -

שרתי החברה - בתחום המחשוב קיימות הרבה טכנולוגיות שונות מאוד, אתרים נבנים בתצורות שונות לכן לא כל סוג שרת מתאים לאחסן את אתרכם. צריך לבדוק מראש אם שרתים של חברה מסוימת מתאימים לאתרכם.

חברה אמינה - שרת לא יציב גורם לנזק רב לאתרכם, על אחת כמה וכמה אם מדובר בפורטל מכירות. בכל רגע בו האתר לא באוויר זה אומר אובדן כספי. אתם צריכים חברה רצינית ואמינה, כזו שתוכל לתחזק את השרתים שלה ולהתמודד עם תקלות אם התרחשו.

נפח החבילה - כמה נפח אחסון צריך לקנות? כמה זה יעלה? כמו בכל עסקה שמבצעים, גם פה לברר מהי התמורה שאתם מקבלים ביחס למחיר. צריך לשים לב לנפח חבילת האחסון ומהירות העברת הקבצים.

שרת בארץ או בחו"ל - מי שרוצה פתרונות ענן במחיר זול, יכול להגיע למצב בו מוציא כסף על שרת אחסון בחו"ל. שרתי אחסון בחו"ל פועלים לאט יותר, הקצב של התעבורה יכול להיות איטי להחריד ואם תתרחש תקלה - ייתכן ולא יהיה מענה לבעיה.

והכי חשוב - בררו עם החברה שיש גיבוי של כל הקבצים על השרת, הפרט הזה עשוי לחסוך לכם בלגן רב.

ומה השלב הבא?

לאחר שביררתם את העניינים החשובים האלה, מגיע הזמן להשוות כמה הצעות מחיר. ככלות הכל, ודאי תרצו לדעת שהינכם זוכים לשירות טוב שיבטיח לאתר שברשותכם מקסימום יציבות.

בעזרת האינפורמציה הזאת בחירת חברת אחסון לאתר העתידי שלכם לא צריכה להיות עבודה מורכבת מדי, אנו מאחלים לכם בהצלחה!

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים