שובר לפרסום בגוגלמהו שכפול דיסקים?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Ronen   
שבת, 07 יולי 2012 07:28

אנשים רבים סבורים כי שכפול דיסקים וצריבת דיסקים הם שני מושגים שונים לאותה פעולה, אולם סברה זו מוטעית. במאמר זה נספק לכם את כל האינפורמציה הדרושה על ההבדל בין שכפול של דיסק על ידי העתקה ושכפול דיסקים על ידי צריבה.

מהו שיכפול דיסקים?שכפול דיסקים הוא העברה מדויקת של מידע מדיסק מקור (מאסטר) אל דיסק אחר. כיום, ניתן לבצע שכפול של דיסקים על ידי שתי שיטות. הראשונה היא שכפול על ידי הטבעה והשנייה היא שכפול על ידי צריבה. לכל אחת מהשיטות קיימות היתרונות והחסרונות ויש לקחת בחשבון כי קיימים הבדלים משמעותיים בכל הקשור אל עלות העבודה, הכמות המומלצת, איכות ההדפסה ועוד. מאמר זה נכתב על מנת לספק לכם את כל הנתונים המדויקים אודות ההבדל בין השניים וזאת על מנת שתוכלו לבצע את הבחירה שתשרת את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

שכפול דיסקים על ידי הטבעה

שיטה חדשנית אשר מבטיחה לכם את האפשרות לשמוע או להעלות את הקבצים המשוכפלים בכל מחשב ובכל נגן. האיכות גבוהה. כל דיסק ייבדק במהלך הייצור ולכן לא יהיו הבדלים של איכות בין דיסק אחד לשני. שיטה זו מתאימה לכמות של 1000 דיסקים ומעלה. הדיסקים יהיו פחות רגישים לנזקים, כמו לדוגמא שריטות. המחיר זול יותר מאשר שכפול של דיסקים על ידי צריבה אך זמן האספקה הוא לפחות חמישה ימי עסקים.

שכפול דיסקים על ידי צריבה

שיטה זו יעילה ביותר לשכפול כמות לא מבוטלת של דיסקים והאיכות המתקבלת גבוהה מאוד. תהליך שכפול של דיסקים על ידי צריבה תמיד יעשה על ידי ציוד משוכלל ואיכותי, סוג ההדפסה תהיה הדפסת משי או הדפסה דיגיטלית על ידי לייזר. ההדפסה יכולה לכלול עד חמישה צבעים . יש לקחת בחשבון כי לא תמיד השכפול של כל הדיסקים יהיה זהה ופעמים יהיו דיסקים באיכות שונה אחד מהשני וכן לא תמיד תוכלו להעלות את המדיה בצרובה בכל נגן. היתרון המרכזי של שכפול של דיסקים על ידי צריבה בא לידי ביטוי בזמן האספקה, אשר תהיה לעיתים מהירה יותר מאשר שכפול של דיסקים על ידי הטבעה.
בנוסף שכפול של דיסקים על ידי צריבה בא לידי ביטוי בעלות, אשר תהיה לעיתים זולה יותר מאשר שכפול של דיסקים על ידי הטבעה.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים