שובר לפרסום בגוגלמהו פירוק חברה?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : LoadSEO   
ראשון, 30 ינואר 2011 11:27
מהו פירוק חברה?

העולם העסקי של היום הוא עולם תזזיתי מאוד, סוער מאוד ותחרותי מאוד. זהו עולם שבו עסקים נולדים מדי יום. חלקם יצליחו וחלקם יגוועו. חלקם ישתלטו על עסקים אחרים וחלקם ייבלעו על ידי עסקים אחרים. בעולם הזה, המנוהל על ידי חוקים עסקיים מסודרים ולעתים נוקשים, אתם חייבים עזרה של אנשים מומחים לנושאים פיננסיים וניהוליים שידריכו אתכם בסבך הג'ונגל הזה שנקרא העולם העסקי.

אחד התחומים המורכבים ביותר בעולם העסקי הוא ניהול ואחזקה של חברות, ובכלל זה גם פירוק חברה. פירוק חברות הוא הליך אשר במהלכו מסיימים את הקשר החוזי בין חברה לבין האנשים החברים בה, ובין האנשים לבין עצמם. ברגע שתהליך פירוק חברה מתבצע באופן מושלם, החברה מפסיקה להתקיים בעיני החוק.

מתי מתבצע פירוק חברה

פירוק חברה מתבצע בשלושה מצבים שונים. הראשון הוא פירוק חברה מרצון. מצב זה מתרחש כאשר בעלי החברה מגיעים למסקנה שהחברה לא מסוגלת להתקיים והם רוצים להפסיק את הפעילות. הסוג השני הוא פירוק חברה על ידי בית משפט, שבו החברה מפורקת בהוראת בית המשפט. הסוג השלישי הוא פירוק חברה בפיקוח בית משפט, שהוא תהליך דומה.

סיוע משפטי בהליך פירוק חברה

מהו פירוק חברה? פירוק חברה הוא הליך משפטי מורכב ובעל ניואנסים רבים וחשובים שאם לא יתבצעו כהלכה, הם עלולים להביא לתוצאות לא רצויות. לכן, רצוי תמיד להיעזר בייעוץ מקצועי של עורך דין בעל נסיון בפירוק חברה. משרד עורכי דין אופיר רונן מחזיק בנסיון רב בתהליכי פירוק חברות. אנו נשמח לתת לכם ייעוץ מסור ואיכותי בנוגע לכל ההתלבטויות, השאלות וכל מה שתצטרכו לפני, תוך כדי ולאחר פירוק החברה. מאחרוני נסיון עשיר שאותו אנו מעמידים לרשותכם, נסיון אשר יעזור לנו להתאים עבורכם את הפתרונות הטובים ביותר שיעזרו לכם לפרק את החברה במינימום נזק כלכלי לעצמכם.

פירוק חברה הוא, כאמור, הליך מורכב ועדין. חשוב לעשות אותו בזהירות ובצורה חכמה על מנת למצות ממנו את כל האפשר. לכן, אל תהססו ופנו אלינו עוד היום על מנת שנוכל לעזור לכם לבצע את פירוק החברה באופן הטוב ביותר.


www.loadseo.co.il/
 
מאמרים נוספים :

» פירוק חברה מרצון מסלול מקוצר

חברת יחיד, כלומר חברה שלה בעל מניות אחד בלבד (שהוא אדם פרטי ולא תאגיד), רשאית לבצע הליך פירוק מרצון במסלול מקוצר ופשוט במיוחד - ולהשלים את כל הפעולות הנדרשות תוך 4 חודשים עד חצי שנה. תנאי הכרחי לביצוע פירוק מרצון במסלול...

» 130 אלף חברות הוכרזו כ"מפרות חוק" בגין אי עמידה בהוראות חוק החברות

חברות שהוכרזו כמפרות המשמעות פגיעה ביכולות העסקיות, כמו השתתפות במכרזים ממשלתיים, קבלת אשראי ועוד לפי חוק החברות, כל חברה פרטית מחויבת לערוך ולהגיש אחת לשנה דוח שנתי לרשם החברות בתוך 14 ימים מיום קיום האסיפה השנתית. חברה...

» מימוש זכויות סוציאליות של עובדים כנגד חברות או עסקים בפשיטת רגל

כיצד ניתן לממש זכויות סוציאליות של עובדים כנגד חברות או עסקים שפעילותם המסחרית הופסקה לחלוטין , ועם זאת נותרו חייבים לעובדיהם סכומים ניכרים בגין שכר עבודה , פיצויי פיטורים וכיו " ב זכויות סוציאליות .השאלה מקבלת משנה...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים