שובר לפרסום בגוגלמדוע יש צורך באולפני הקלטות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ofir   
שני, 08 אוקטובר 2012 17:13

מדוע יש צורך באולפני הקלטות

 

זמרים בודדים או להקות אשר הגיעו למסקנה, כי הם רוצים לפרוץ לשוק המוזיקה. בין אם אנשים אשר שמעו אותם המליצו להם לעשות כך או בין אם הם בטוחים כי הם ניחנו בכישרון מוזיקלי. יודעים שעל מנת לבצע זאת בצורה הטובה ביותר ולהשיג את המטרה שלהם יש צורך להיעזר באולפן הקלטות אשר ביכולתו לספק להם את כל האמצעים הדרושים לכך.

מהו אולפן הקלטות

 

אפשר לומר בביטחון גמור כי מאחורי כל זמר או להקה מצליחה ניתן יהיה למצוא אולפן נקלטות המתמחה בתחום הפקות מוזיקה. באולפן הקלטות איכותי ניתן יהיה למצוא את הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר הנחוץ לטובת הפקת פלייבקים, אלבומים, שיר או הפקת סינגלים באיכות גבוהה. כאשר בכל אולפן הקלטות ניתן יהיה למצוא חדר או כמה חדרים אקוסטים המבודדים ואטומים אשר מאפשרים לשמוע צלילים מדוייקים ונקיים הנדרשים להפקת שיר איכותי.

למידע אודות הפקת אומנים מג'יק

באיזה אופן מומלץ לנו לשווק עצמנו?

אצל זמרים ולהקות רבים קיימת תפיסה רווחת כי הם יכולים לשווק עצמם על ידי שיר אחד אשר אותו הם שולחים לאמצעי תקשורת שונים כמו למשל לרדיו ולאחר שהושמעו ברדיו הם יצליחו לפרוץ. חשוב לציין כי תפיסה זו היא שגויה פרט לכך שערוצי הרדיו השונים יכולים להשאיר את השיר שלכם בצד זמן רב ולא להשמיע אותו אל גם מאחר והיא לא שיווקית בעליל. השיטה השיווקית המומלצת בתחום הפקות אומנים היא טרם שיווק באלבום לחנויות, להוציא לתקשורת בין 2 ל-3 סינגלים  כאשר מתוכו לאחר זמן מסויים יש לבצע סטיסטיקה אשר תאפשר לנו להבחין מהם השירים האהובים על הקהל, על מנת להסיק איזה שירים הוגדרו כאהובים ומוצלחים. חשוב להבין כי השירים האהובים עלינו הם לא בהכרח השירים האהובים על קהל היעד שלנו. והרי שהמעריצים שלנו הם אלה שיבואו להופעות שלנו. לאחר מכן כאשר יש בידינו את השירים האהובים נותר לבצע הופעות ולפרסם את האלבום שלנו בחנויות. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים