מאיזה גיל צריך ישבנון?

הדפסה
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
חמישי, 09 פברואר 2012 12:39
אתם כמעט הורים? אינכם בטוחים מה עליכם לעשות? רגע לפני שמתחילים קחו נשימה עמוקה, אין שום צורך להתחיל עם הדאגות. בימינו לארגן חדר יפה עבור התינוק הרך זו כבר לא משימה קשה!


כשבני זוג נהפכים להורים הם גם מיד נחשפים לדאגות ובעיות שבכלל לא שמעו אודותיהן מעולם. פתאום צריך להשיג מיטת תינוק, אוכל ייחודי, למגן את הבית ולבצע שינוי רציני בהתנהגות שלנו. אפשר לומר בביטחון מלא שהחיים שלפני תקופת הילדים הם הרבה יותר קלים מאשר החיים שלאחר הלידה.

הלכתם לאיבוד בגלל האפשרויות הרבות? מתי כדאי לקנות ישבנון?

כל עולם הילדים עשיר מונחים רבים שכנראה שלא הכרתם עד לשלב הלידה. החל מהמוצצים והעגלות וכלה במוביילים ובסל-קל שילוו את הקטנטן לאורך שנות ההתפתחות. בדיוק בגלל זה כשיוולד התינוק לא תהיה ברירה אלא לרכוש לא מעט רהיטים חיוניים.

ניתן לומר בוודאות שהגדלת המשפחה כרוכה בכסף, אז אם הכוונה היא לעשות זאת בחוכמה, בלי לבזבז סתם, צריך להבין מה חובה שיהיה בבית ועל אילו מוצרי תינוקות רצוי לדלג. בחנויות המוכרות יגרמו לכם לרכוש כל מיני פריטים; עגלות, מיטות מעבר כיסאות בטיחות לרכב ועוד אביזרים. חלק מהם בהחלט חשובים, אבל חלקם הם סתם סמל סטטוס.

צריכים לבחור דחוף כסא אוכל?

צריך לבדוק היטב מהן ההמלצות של החנויות, חשבו עם עצמכם אם הדבר יהיה לכם לעזר. ממש אין צורך לקנות לבית את כל החנות, יש סיכוי מצוין שאת מרבית הדברים תוכלו ללוות מבני משפחה שכבר הפכו להורים.

אם זה הילד שלכם, אתם תרצו בשבילו את הטוב ביותר, אבל בכל זאת מומלץ לזכור שלא בכל המקרים המותגים המוכרים הם בהכרח הפריטים האיכותיים ביותר. בלא מעט פעמים המחיר אינו מעיד על רמת המוצר, ואפשר במקום ללכת על מוצרים במחיר נמוך יותר.

צריכים עזרה? תינוקות זהו עניין מורכב, וזה טבעי להתחיל להתכונן לקראת התקופה הזו. פה באתר ניתן ללמוד ולקרוא על הכנה ללידה, ולגלות למה לצפות. לידה קלה!