שובר לפרסום בגוגללקרוא בין השורות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
ראשון, 11 אוקטובר 2015 12:13

גם האדם הסקפטי ביותר נשאר ללא מילים לאחר שמתארים לו בדיוק את המצב בו הוא נמצא, ללא כל היכרות מקדימה. העובדה היא כי ישנם אנשים בעלי חושים שאינם בגדר אלה שכולנו מבצעים בהם שימוש במשך היומיום כמו שמיעה, מישוש, ראייה, טעם וריח.

עוד בתקופה העתיקה ידוע על דברים נסתרים שקיימים בינינו ולא כל אחד מאתנו יכול להבין. יש כאלה שקוראים להם מלאכים שומרים, יש כאלה שקוראים להם ישויות נסתרות ויש כאלה שקוראים להם מדריכים. המשותף לכל אלה הוא חוסר במידע שאותו ניתן לקבל בערוצי תקשורת רגילים ולכן ישנם אנשים בודדים שיכולים להכיל מידע זה ולהעביר אותו עם יכולות תקשור רוחניות גבוהות, אל האדם שמבקש את המידע.

 

עזרה בקבלת החלטות קשות

מתקשרים מעין אלה משמשים בתור צינור להעברה של מידע. בכל התרבויות ישנו סוג של מתקשר רוחני אשר אליו פונים האנשים כדי לקבל מידע והדרכה בנוגע לדברים החשובים בחיים כמו אהבה, קריירה ובריאות.

תקשור הוא למעשה סוג של טיפול אשר מסייע לאנשים רבים להתקדם הלאה בחיים שלהם ולהגשים את הייעוד שלהם בחיים אלה. אדם אשר יוצא מפגישה עם מתקשר יקבל את הכלים להם הוא זקוק להמשך דרכו ויצא עם הרגשה טובה ותחושת ביטחון מן המפגש.

 

לקבל תקשור מקצועי

מתקשר אמיתי לא יזדקק למידע מן האדם שנמצא מולו. הוא מקבל את כל המידע שהוא זקוק לו על מנת לבצע תקשור מקצועי מן הנשמה של האדם, מן הישויות וכוח הבריאה.

מתקשר אמיתי יבצע את העבודה המוטלת עליו בצורה ישרה, עם אמינות וללא חדירה אל החלקים הפרטיים של חייו של האדם שפונה ממנו לעזרה, אלא אם ביקש זאת מפורשות. מה גם שמתקשר לעולם לא ישתמש במידע שיש לו על הנשמות בעולם זה ובעולם הבא לשם עשייה של רע.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים