שובר לפרסום בגוגללמצוא מתנות מקוריות לאמא

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sarit4602   
ראשון, 22 ינואר 2012 10:59
מתנה שתרגש את שניכם. העין לא תישאר יבשה. מייד אתחיל לכתוב על משהו שרכשתי לחברתי דאז בשנה שעברה, ובאחריות זו הייתה המחווה המגניבה ביותר שהענקתי למישהו. היא התרגשה בטירוף, ואנו זוג מאושר בזכות מתנה זו.


מתנה קטנה-גדולה

כאשר חיפשתי עבורה מתנה בדקתי המון אתרים, בקושי נרדמתי בלילה והשקעתי מלא מרץ. רציתי רק למצוא מתנה באמת מיוחדת, ולא להתפשר על ערב לוהט במיטה. בדיעבד הבנתי שהשי שהתאמצתי למצוא היה מתחת לאף. כמובן, מתנה ליום המשפחה.

הקונספט של שימוש בתמונות אישיות לא נחשב לחדשני באופן חריג, אבל מגוון האופציות שתוכלו למצוא - הופכות אותו מגניב ואורגינאלי. גם אם מדובר בלהגדיל תמונה מסויימת על אחד הקירות, או בהדפסת תצלום על חולצה - התוצאה מרגשה ומבדרת. בידקו על נשותיכם. שתפו אותי בחוויות שלכם - בהודעה אישית. לפי כמות הפניות, אני מוכן לפרט עצות נוספות בתחום מתנות מקוריות לאמא.

כמה שיותר מקורי.

אתם כבר יודעים שהרעיון הכי נדוש הוא להדפיס תצלום יפה שלה. לא במפתיע, זה בהחלט עובד, ואין ספק שתצליחו להביא אותה לדמעות וגילויי אהבה רבים, אבל למרות זאת אישית, אמליץ על צילום יותר מקורי; תמונה יפה של היער בו הכרתם, הסרט אשר במהלכו התנשקתם בפעם הראשונה, או אפילו תמונה שלה מהחטיבה. בחרו תצלום תו"כ אקסטרה תשומת לב, לא לגרום לריב מיותר.

מספר סגנונות האפקטים שתוכלו להוסיף לתמונות הוא עצום. ההחלטה על אפקט גם היא משימה לא פשוטה, ולשם כך יש לכם מוכרים בחנות מהם תקבלו עצות. יהיו תמונות שאי אפשר להדפיס בגלל איכות גרועה, או משהו דומה. ולכן, רצוי לבחור כמה תמונות שונות, עדיף.

מידע נוסף בנושא הדפסות.

כאמור, מתנות מהסוג הזה כמעט תמיד קולעות, גם אם הן מוענקות באופן ספונטני לכבוד יום השנה. אתם מוזמנים לפרט עוד הברקות כלשהן עבור הפתעות מקורית, ספרו לי כאן, וספרו לכל המתעניין.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים