שובר לפרסום בגוגללמה עליכם לצפות מהמדביר חרקים?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : peled   
שני, 22 ינואר 2018 10:04

הג'וקים מופעים בכל פינה ואתם רק רוצים להרחיק אותם מכאן? החלטתם להזמין מדביר הביתה או לעסק? אבל רגע לפני שאתם מתקשרים להזמין חברת הדברה , מה עליכם  לצפות מהמדביר שלכם? ואיך תדעו שעשו  לכם הדברה מקצועית, להלן המדריך המלא.

אתם קמים בבוקר ומגלים נחיל של דבורים בחצר, פרעושים בבית או טרמיטים. דבר ראשון שאתם עושים הוא לחפש אחר מדביר מקצועי שיגאל אתכם מהצרה אבל רגע אחד! למי אתם מתקשרים? תוכלו להתחיל לחפש באינטרנט או לבקש המלצה מחבר או בן משפחה על מדביר חרקים מקצועי באזורכם.

השוואת מחירים למדביר

לפני הזמנת שירות כדאי לערוך השוואת מחירים, ההמלצה שלנו לקבל יותר מהצעה אחת ולבדוק פרטים על המדביר. מהו הניסיון שלו בתחום, סוגי הדברה שהוא מבצע. חשוב לבדוק מי המדביר והאם הוא פועל ברישיון, האם החומרים שברשותו בהתאם לחוק. אם קבלתם הצעת מחיר נמוכה מאוד בהשוואה להצעות אחרות, חשוב שהדבר ידליק לכם נורה אדומה ענקית. זכרו מדובר בחומרי הרעלה ושימוש לא נכון בהם עלולים להיות מסוכנים גם לבני אדם.

להיות בטוחים

אתם בוודאי יודעים שהדברה היא עסק מסוכן ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם מזמינים מקצוען בתחום שיפטור אתכם מהמזיקים שהשתלטו לכם על הבית. בדקו אילו חומרי הדברה הוא משתמש, וודאו מה הפעולות שיש לעשות לאחר ההדברה.

בכל שיחה עם מדביר חשוב לבדוק קודם כי אכן מדובר במדביר עם רישיון. המשמעות של תעודת מדביר מוסמך, הוא שהמדביר פועל על פי החוק, יודע באילו חומרים מותר להשתמש ובמינונים הנכונים, המבטיח בראש ובראשונה את הבריאות שלכם.  בקשו שירשום זאת על החשבונית שלכם כולל פירוט מדויק על הוראות בטיחות. תמיד הקפידו לציין בפניו שאתם מעוניינים בהדברה יעילה אך גם בריאה ובטוחה לכם ולסביבה שלכם

לשמור על החיות

במידה ויש חיות מחמד בבית, יש ליידע את המדביר, מדביר מקצועי יפעל על פי ההנחיות של משרד הבריאות וימנע מלהניח רעל בבית מחשש שהכלב או החתול יאכלו אותו. מעבר לכך המדביר חייב לפעול על פי חוק צער בעלי חיים, הרעלת חיות היא עבירה פלילית.

אחריות

הדברה נכונה דורשת פעמים רבות הכנת השטח, יחד עם שמירה ותחזוקה לאחר ההדברה. אבל לעיתים גם לאחר ההדברה יתכנו שתגלו שהבעיה לא נפתרה לגמרי, לכן חשוב שתקבלו אחריות על העבודה ובמקרה שישנה הישנות של הבעיה המדביר יחזור לעשות הדברה נוספת.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים