שובר לפרסום בגוגללימודי וטרינריה בחו"ל ללא מכשולים בדרך

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : korendor   
שישי, 18 ינואר 2013 07:01

וטרינריה הוא תחום מרתק ומאתגר ומי שניחן באהבה רבה לבעלי חיים בודאי ימצא בתחום הזה מקצוע לעתיד.
הבעיה היא שבישראל קשה מאוד להפוך לוטרינרים היות ומעט מאוד מוסדות לימוד מציעים תואר בוטרינריה ובנוסף, תנאי הקבלה הם בין המחמירים בעולם. בדרך הזו, רק מעטי מעט ישרדו את הלימודים המפרכים וישתלבו בתחום בו כה זקוקים למומחים טובים.
מי שלא הצליח להתקבל ללימודים בארץ או מראש התעניין בחוויה אחרת, ללמוד מהמרצים הטובים בעולם באווירה קוסמופוליטית תרבותית מהנה, בוחר בלימודי וטרינריה בחו"ל באיטליה.
לימודי וטרינריה בחו"ל באיטליה מציעים תנאים אחרים לגמרי לסטודנטים לוטרינריה. הקבלה פשוטה יותר, האוניברסיטאות רבות יותר ועם זאת, איכות הלימוד גבוהה להפליא בסטנדרטים בינלאומיים, כשארבע מתוך האוניברסיטאות באיטליה שמציעות לימודי וטרינריה בחו"ל נחשבות לבין הטובות בעולם בתחום לימודי הוטרינריה. עם כל היתרונות האלה, אין פלא שמועמדים רבים מוותרים מראש על לימודים בארץ המקור וטסים לאיטליה להגשים את חלומם.

בבואכם ללמוד וטרינריה בחו"ל באיטליה, חשוב מאוד להגיש בקשה לאחת מבין ארבע האוניברסיטאות המצטיינות בתחום ברמה בינלאומיות והן אוניברסיטת פאדובה, אוניברסיטת בולוניה, אוניברסיטת פיזה ואוניברסיטת מילאנו. באוניברסיטאות אלה תוכלו ליהנות מהן מתנאים מצויינים באווירה ייחודית ביעדים היפים ביותר באיטליה, האוניברסיטאות מקצות מקומות ייעודיים מראש לסטודנטים זרים כך שיש לכם יותר סיכוי להתקבל כיוון שאינכם מתמודדים על המקום מול סטודנטים מקומיים.
באיטליה תלמדו וטרינריה במשך 5 שנים, כשבסיום הלימודים תדרשו להשלים שנת התמחות, שאותה אגב ניתן להשלים גם בארץ, כמובן על פי הדרישות הקבועות בחוק.
פקטור אטרקטיבי ביותר בעל משמעות רבה עבור סטודנטים רבים הוא ששכר הלימוד באיטליה נע בין 400 ל-1,500 יורו לשנה, עלות אטרקטיבית בקנה מידה עולמי, שכר שנחשב לבין הזולים בעולם ובנוסף, מוצעות מלגות הנקבעות על פי מצב סוציו אקונומי והישגים לימודיים.
כל מי שמעוניין להתקבל ללימודי וטרינריה בחו"ל באיטליה יצטרך לעבור מבחן בקיאות בשפה והן מבחן בקיאות מקצועי ובשביל זה קיימת מכינה ללימודים באיטליה שתוכל לסייע לכם לעבור את המכשולים בדרך וכך להעלות באופן משמעותי את סיכויי הקבלה.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים