שובר לפרסום בגוגללחזור אל העולם הרוחני

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
רביעי, 30 ספטמבר 2015 16:29

העולם הרוחני והעולם הפיזי הינם כלים שלובים אשר האדם הינו מודע להם כבר מעת היוולדו וחייו על פני האדמה אשר מרגישים הרבה יותר מאשר סך הדברים המוחשיים שניתן לחוש בעזרת אותם חמישה חושים ידועים, הרבה מדברים על היות חוש שישי, כזה שמאפשר לראות ולהבין מעבר לחמשת אלה ולהדריך את האדם בעולם השלם כפי שהוא באמת.

אחת הדרכים בעזרתה אנשים בעלי יכולות להתחבר אל העולם המטפיזי הינה על ידי תקשור.

 

ישנם אנשים אשר אומרים כי יכולות התקשור הינן טבועות בכל בני האדם כבר מיום היוולדם, אך יכולות אלה הולכות ומתפוגגות אל תוך העולם החומרי אשר משתלט על כל מה שהוא מכיר ויודע ולא משאיר עקבות או זיכרון ברור של העולם הרוחני שהיה קיים בצורה בהירה בשנים מוקדמות יותר.

לא מעט מבינים כי נפשם הרכה של הילדים הינה בעלת קולטנים חזקים יותר עבור המידע הרוחני ומאפשר לתקשר עם ישויות עליונות שמוסרות מידע מעבר למה שאנחנו יודעים ומכירים בחיים היומיומיים פה על פני האדמה.

 

אנשים אחרים מחפשים את הדרך חזרה אל החיבור הראשוני של הנפש והנשמה עם כל מקורות האנרגיה בעולם המטפיזי ולקבל את האני המלא שמאפשר להתקדם בעולם בצורה נבונה יותר ולהגיע אל תודעה גבוהה יותר.

חלק עושים את הדרך חזרה אל המקור בכוחות עצמם, וחלק אחר נשען על ידע של מדריכים רוחניים אשר מסייעים בקורס של תקשור להחזיר את יכולות התקשור הקדומות ולהעיר אל החיים את כל מה שנרדם ואבד לאורך הדרך.

בעזרת תיקשור ניתן להאיר את הדרך לאנשים רבים אשר נמצאים בצומת דרכים ובלבול רב ומחפשים אחר הדרך הלאה אל חיים בריאים יותר עבורם, לכן תמיד הייתה וכנראה תמיד תהיה פניה אל אנשים רוחניים על מנת לקבל מענה לשאלות קשות. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים