לול לתינוק הישן

הדפסה
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
שני, 09 יולי 2012 16:58
מכינים חדר לתינוק? חסרי אונים לגבי מה בדיוק יש לעשות? לפני שמתחילים תנשמו עמוק ותירגעו, ממש אין סיבה להתחיל עם הדאגות. במאה ה - 21 לסדר חדר יפה לתינוק הרך זאת כבר לא משימה מורכבת!


כשזוגות צעירים נכנסים להריון הם גם ישר נחשפים ללא מעט בעיות שבכלל לא שמעו עליהן מעולם. לפתע צריך סלקל לתינוק, אוכל מסוים, להתקין שער בטיחות ולבצע שינוי מהותי באורח חיינו. אפשר לומר בביטחון מלא שהחיים שלנו לפני שלב התינוקות הם הרבה יותר פשוטים מאלה בתור הורים. לעוד מידע בתחום, לחצו על הקישור הבא.

מבולבלים מהדברים הרבים שיש לקנות?

עולם הקטנטנים מלא במיני ביטויים שרובנו לא הכרנו עד לשלב ההריון. החל מכל סוגי העגלות וכלה בהליכונים המיוחדים ובסל-קל שיהיו עם הקטנטן לאורך שנות ההתפתחות. לפיכך, כאשר התינוק יגיח כנראה תיאלצו להשיג מספר אביזרים ורהיטים לביתכם.

כולנו יודעים שהבאת תינוק לעולם זה עניין יקר, אז על מנת לפעול בהיגיון, בלי לקחת הלוואה, צריך לדעת מה חובה לקנות ועל איזה דברים עדיף לדלג. ברשתות ימליצו לכם לרכוש כל מיני דברים; ריהוט, מוצצים שונים כיסאות בטיחות ועוד מוצרי תינוקות. חלקם חשובים ביותר, אך הרוב הם פריווילגיה ותו לא.

צריכים לבחור לול לתינוק?

בדקו מה מציעים לכם, חשבו לעומק אם המוצר הוא משתלם. בהחלט אין צורך לרכוש לבית את כלל תכולת החנות, ככל הנראה חלק משמעותי מהמוצרים תוכלו להשאיל מחברים טובים שכבר ילדו.

מכיוון שמדובר בילדכם, ודאי שתרצו בשבילו את הדובדבן שבקצפת, אך בכל זאת אל תשכחו שלא תמיד המותגים הגדולים מייצגים את המוצרים הכי טובים לילדכם. לרוב המחיר בכלל לא מייצג את הרמה והאיכות של המוצר, וניתן לבחור דווקא באופציות פחות יוקרתיות.

מבולבלים מרשימת הקניות? להפוך להורים זהו עולם גדול, וזה מתבקש לקרוא ולהתכונן לקראת שלב הילדים. בבלוג שכאן תוכלו ללמוד ולקרוא לגבי מוצרים לתינוק, ולדעת מה מצפה לכם. צאו לדרך!