שובר לפרסום בגוגללהרוויח עם תוכנית ווינר. מידע חשוב בקשר הימור ווינר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : חיים   
רביעי, 02 מרץ 2011 06:08

ווינר הידועה היא תוכנית הימורים העוסקת בתחום הספורט שבה אפשר לנסות להמר על קבוצה כלשהי או לחילופין להמר על אירועים העתידים להתקיים תוך כדי המשחק ועל מידע סטטיסטי מגוון למשל מספר השערים שיובקעו במשחק, מספר הפעמים של פגיעת קרן, האם מישהו יקבל כרטיס צהוב ועוד ועוד אפשרויות. ידוע שבווינר יש אפשרות לנחש ולהמר על משחקי כדורסל וכדורגל גם בישראל וגם בעולם. כדאי לדעת שתוכנית ההימורים ווינר מופעלת ומבוקרת מטעם המועצה להסדר ההימורים בספורט, אשר מפקחת על כל הנושא.

ווינר – מידע על ווינר

  • בשל הפופולאריות הרבה של הימורי הווינר, הופיעו מבחר אתרי אינטרנט אשר עוסקים בהמלצות וינר. באתרים מסוג זה בנושא המלצות ווינר ניתן לעיתים, בהתאם לרמת האתר לקבל כמעט את כל המידע הדרוש כדי להשיג את מקסימום התוצאות האפשריות, להצליח יותר ולעשות כסף.

  • ווינר הינו משחק על בסיס יומי, ומפאת כך מגוון האתרים העוסקים בענין המלצות ווינר משתנים בתדירות גבוהה ומשתנים מבחינת המידע אשר בהם מדי יום. אתרים אלו פועלים ללא הפסק ומחדשים עם נתונים ומידע.

  • אתרים עם המלצות ווינר יעדכנו אותנו על מצב מזג האויר שיהיה ככל הנראה במשחק, על שחקנים פצועים, אודות היסטוריית הניצחונות והכישלונות של הקבוצות המתחרות, ובנוסף על נתונים סטטיסטיים ועל כל מידע נוסף עם יכולת השפעה על תוצאות ונתוני המשחק.

  • המלצות ווינר יאפשרו כמו כן לחובבי ההימורים המקצועיים שיטות שונות איך להגדיל את אפשרות הזכייה בטופס הווינר. אנשי המקצוע והמכורים הכבדים פיתחו במשך הזמן דרכים איך להגדיל את סיכויי הזכייה להרוויח גם אם מילאנו רק חלק מהטופס בצורה נכונה.
המלצות כדי לשפר נצחון בשיטת ווינר


  • על מנת לשפר את אחוזי ההצלחה בהימורי ווינר יש לנטר ללא הפסקה אחרי המידע המעודכן של הקבוצות, לבחון סטטיסטיקות, את ההיסטוריה של הקבוצה ועוד כהנה וכהנה נתונים רלונטיים. ההצלחה בווינר אינה קלה- אך היא אפשרית, יש להשקיע, לנתח עובדות ולחשב בהקפדה את הסיכוי לזכות לעומת החשש להפסד.


  • רצוי להיות הגיוניים ולא בכל מקרה להאמין לכל עצה או המלצה שנמצאת באתרים אלו. במקרים רבים השיטה להימור מוצלח הינה קשורה לתחושת בטן. כאשר תחושת הבטן שלכם מסמלת לכם להמר דווקא על קבוצה כלשהי, המרו עליה אך מומלץ לדעת שיש סכנה תמיד באיבוד סכום ההימור.


  • ישנם אתרים העוסקים בשיטות וינר בהם ניתן למצוא מחשבוני ווינר. ע"י המחשבון ניתן לחשב באופן כללי כמה אפשר לקבל במקרה זכייה בהימור מוצלח, ובנוסף מתי כדאי לדאוג לעצמנו לגיבוי ולהמר על יותר מטופס יחיד.

  • עבור חובבי הווינר, מחשבוני ווינר מהווים אמצעי חשוב המסייע בבחירת הימור מוצלח.


  • מומלץ מאוד לשים לב להמלצות וטיפים הנותנים לנו מידע לגבי איזה משחק לא כדאי להמר. באופן קבוע ישנם משחקים שונים שרצוי להמנע מלהמר עליהם ולא לבזבז כסף בהימור גרוע.

  • כדאי מאוד לחפש באינטרנט בתוך ה פורומים הרבים אשר דנים המלצות וטיפים לווינר. שם ניתן להתעדכן בכל רגע לגבי הנתונים שיכולים לעזור לנו כמהמרים. הפורומים מאפשרים גם להתייעץ עם מהמרים נוספים כמוך ולקבל מידע חשוב כדי להצליח יותר.
בהצלחה!


 
מאמרים נוספים :

» פוקר שקרנים

פוקר שקרנים:במאמר הבאה אני אציין כמה כלים חזקים ביותר שהשקנים הגדולים בעולם בשתמשים בהם! חישוב אווט (OUTS) :חישוב אווט הוא אחד הכלים החזקים ביותר הקיים בשוק הפוקר,החישוב הוא חישוב מספר הקלפים היכולים להפוך את היד ליד...

» לשפר תוצאות של תוכנית ווינר. צריך לדעת לגבי הימור ווינר

תוכנית ווינר היא תוכנית נפוצה וחוקית בישראל שעיקרה פעילות ספורטיבית אשר בה אפשר לנסות להמר על קבוצה מסוימת או לחילופין להמר על אירועים העתידים להתקיים תוך כדי המשחק ו/או על מידע סטטיסטי מגוון כמו מספר השערים אשר יובקעו...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים