שובר לפרסום בגוגללהאריך את חיי חיית המחמד באמצעות וטרינר תורן

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מילי שנ   
חמישי, 08 יוני 2017 23:55

בעל החיים נחשב חברו הטוב ביותר של האדם. לרוב, בעלי החיים נרתמים לתת את ליבם ומה אתם נותנים להם בתמורה? אחד התרחישים הפחות נעימים הוא שבעל החיים שלכם לוקה בפתאומיות בחנק או חלילה בהקאות חוזרות ונשנות. מה תעשו במקרה שכזה? דווקא בשביל זה רצינו להציג לכם את פועלם של המלאכים בלבן, שירותי וטרינר תורן או בעיקר וטרינר הפועל במתכונת חירום.

כפי שהבנתם, עם בעל החיים האהוב שלכם, זה שמחייך אליכם בסוף יום עבודה חש ברע, המעט שתוכלו לעשות זה לבדוק לשלומו.

לדעת שאתם בידיים טובות – וטרינר לשעת חרום

אם אתם מחפשים וטרינר חרום, רצוי שהוא יהיה מהאזור שלכם, כמו האדם, כך בעל החיים עלול להרגיש רע, להקיא או לאותת לסימני חנק ומצוקה. כשמדברים על וטרינר חרום, מדברים על כאן ועכשיו ובעיקר מדברים על וטרינר תורן שיידע בדיוק מה טיבו ודחיפותו של המצב בו שרוי בעל החיים שלכם.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים וטרינר לזמן חרום?

  • וודאו כי במרפאה יש אמצעי הדמיה, כאמור, רנטגן לרבות אולטרסאונד- זה חשוב כי אם חלילה יש בעיה פנימית, כיצד תאבחנו אותה נכון?

  • אם בעל החיים קיבל מכה קשה ברגלו? תהיו חייבים שירותים של אורתופד ולעיתים אף כירורג. זה חשוב כי אם חלילה נגרם נזק המצריך מצב פולשני- ראוי שאותו וטרינר תורן יידע בדיוק מה לעשות בזמן אמת.

  • חשוב גם כי במקום יהיו מעבדות דם מתקדמות, בדיקות דנ"א, שירותי אמבולנס וטרינרי ועוד.

בסיכום דבר, כאשר אתם פונים לקבלת טיפול מידי באמצעות וטרינר חרום או וטרינר תורן הוא מחויב לפתור לכם את הבעיה ולא להשאיר אתכם במתח רב. אם יש לו את כל הציוד שציינו, הוא לבטח יידע לספק לכם את התשובה הנעימה והפחות נעימה. הרעיון שלא תישארו תלויים באוויר או תשלמו עליות יקרות "בגלל שלא הגעתם בזמן".

זקוקים להעניק הקלה מהירה לבעל החיים האהוב עליכם? באמצעות שירותי החירום שלנו, תוכלו לסייע לבעל החיים לחזור למיטבו. לפרטים בקרו באתר המרכז הוטרינרי הרעננה ואחד מאינו ישמח לענות בכל רגע נתון.

 

 

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים