שובר לפרסום בגוגללגלוש בקצף - מתנפחים מיוחדים למים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : סיון   
רביעי, 24 אפריל 2013 15:52

נדמה כי בכל פעם שאנחנו מארגנים אירוע, אנחנו עומדים מול מערך שלם של ציפיות. הרצון שלנו הוא להציע את האירוע המיוחד ביותר, כזה אשר יותיר חותם עצום על כל אורח ואורח. אטרקציות למסיבות או אירועים מכל סוג הם מילת המפתח בדרך להגשת היעדים האלה. ובתוך העולם הרחב של אטרקציות, תופסים מקום של כבוד מתנפחי המים המיוחדים.

על מתנפחי מים

מתקנים מתנפחים למים מהווים כיום אחד הטרנדים המשמעותיים ביותר בעולם האירועים. המדובר הוא ברשימה ארוכה ביותר של מתקנים, אשר ניתן לנפח בבריכה, במים או בכל מקום אחר. למעשה, הרי שחברות מסוימות אשר פועלות בתחום מאפשרות אפילו להביא מתקנים אשר כוללים בתוכם כבר את בריכות המים, כך שאין צורך לדאוג לדבר למעשה.

ברור כי מספר האפשרויות אשר עומדות לרשות מארגני האירוע, בהקשר הזה, רחב בכל קנה מידה. מתנפחים מיוחדים למים יכולים להיות מגלשות קצף, גשרים צפים, טרמפולינות במים, כדורים צפים, בריכות בועות- והרשימה עוד ארוכה. הדבר מבטיח חוויה עצומה לכל אורח ואורח, כזו שמשדרגת את רמת האירוע בעשרות מונים.

אחד הטרנדים המובילים בישראל

מתנפחי מים מתאימים, אם כך, לכל סוג של אירוע- בין אם המדובר הוא באטרקציות ליום הולדת, אטרקציות לבר מצווה או כל דבר אחר. מטבע הדברים, הם יהיו אידיאליים עבור ישראלים רבים החוגגים את אלה, ולו מכיוון מזג האוויר הנעים אשר קיים בישראל ברוב ימות השנה. כשהשמש קופחת מעל ראשי האורחים, אין כמו מתנפחי מים לצינון האווירה.

מתנפחים למים זוכים להצלחה אדירה גם מכיוון שהם מבוססים לא פעם על חווית משחק משותפת, כלומר, לא מעט אנשים לוקחים חלק בפעילות זו זמנית, לעיתים על מנת להגיע למטרה כלשהי. ישנם משחקים עם כללים וחוקים מוגדרים מראש, ואפילו כאלה שבהם מוכתר מנצח, בסופו של יום - עבור הניצחון ניתן בהחלט להעניק לו פרס מתאים, אגב.

אז איך מארגנים מתנפחי מים?

ברור כי מארגן האירוע או המסיבה הממוצע לא יחזיק בחצר הבית שלו את כל אותם מתקנים אשר נועדו להיות מבוססים על המים. תחת זאת, תהיה זו נחלתן הכמעט בלעדית של חברות שונות הפועלות בתחום הפקת האירועים: אלה אחראיות על הנפקת כל אותם מתקנים, ניפוחם וכן תפעולם בשטח. מיותר לציין כי מדובר כאן, כמעט תמיד, בהשכרה של מספר שעות, עד לתום האירוע.

כאשר בוחרים במתקני מים מתנפחים, חשוב לתת את הדעת על מספר גורמים. הראשון, אליו כבר רמזנו, הוא גודל השטח אשר מוקדש למשימה, וכן תנאי הסביבה אשר מאפיינים אותו. כמו כן, רצוי מאד להתאים את המתקנים למספר האורחים המשוער, או לכל הפחות אלה אשר צפוי שיקחו חלק בחוויה. מתקנים עמוסים מדי נחשבים למהנים הרבה פחות, ובאותה מידה- מערך שלם של מתנפחי מים שנותר יתום מרבית שעות האירוע אינו מחזה נעים אף פעם. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים