שובר לפרסום בגוגללבחור לפני הזמן שם עבור התינוק שבדרך

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אריאל   
ראשון, 08 אפריל 2012 14:06


תינוק בבית הוא בכל עת מקור לשמחה - כל מי שכבר יש לו ילד ידע להגיד איזה עונג נמצא רק בזכות נוכחותו של הילד החדש בבית. כל הורה לילדים ידע גם להגיד שילד חדש בבית תמיד מביא איתו גורמים שחשוב להתעמת מולם והוצאות כספיות שההורים הטריים לילד לא בהכרח התכוננו אליהן. קושי שאינו כספי בכלל אבל הורים רבים מספור מוצאים את עצמם נתקעים הוא נושא בחירת שמו של התינוק החדש: קיימים מקרים רבים שבהם מופעל על ההורים לחץ מופרז מתוך המשמעות של שם כלשהו למישהו מהמשפחה. סקרנו במאמר הזה כמה גורמים שרצוי לחשוב עליהם בזמן בחירת שם לתינוק החדש, כדי שיהיה אפשר לעבור את הסיפור הזה מראש ולהוריד מוקד לחץ אחד מהנושאים שעל הפרק לפני לידת הילד.

בחירת שם לילד לפי דרישת המשפחה

בכל תרחיש שהוא - למה שהמשפחה אומרת יש משמעות רבה. יש זוגות שאצלם הנושא ברור מאליו, אבל ישנם כאלה שעבורם כל קרוב "מושך" לבחירה שונה של השם ומנסה להפעיל לחץ. לא מבקשים להעליב אף אחד מן הסתם, אז הורי הילד מוצאים את עצמם בלב הויכוח. לפיכך, כשבוחנים שמות לבנים לדוגמא, ונושא המשפחה הוא הקריטי ביותר, רצוי ואפילו מומלץ להתייעץ ולשאול בחודשים שלפני לידת התינוק, כדי שעיקר הפעילות תוקדש לתינוק החדש.

בחירת שם על סמך עצות מחברים

לאנשים סביבכם יהיה מה להגיד, אין ויכוח על כך. במידה ואתם במצב שבו אין לכם העדפה כזאת או אחרת והקרובים לא מפעילים לחץ - קודם כל, תהנו מזה - ההמשך יהיה להתייעץ עם מכרים וחבריכם לעבודה. ככה אנשים רבים מסוגלים לזרוק לאוויר שמות לילדים שלא חשבתם עליהם, שמות מקוריים עם משמעות מיוחדת מאחוריהם. לעיתים יהיה ביכולתכם לגלות שהתובנות והעצות שהעניקו לכם הן יקרות ודווקא הרעיון שהגיע מחבר טוב מייצג את האופי שלכם כהורים יותר מאשר העצות מהדודים.

אפשר לחפש שמות לילדים גם באינטרנט

בדומה למרבית הנושאים, גם לנושא בחירת השמות ישנם פתרונות רבים מספור שניתן למצוא ברשת האינטרנט. ישנם אתרים רבים שבהם ההורים שבדרך יכולים לקרוא ולבחור מתוך מגוון נרחב של שמות לתינוק. בראש ובראשונה, צריך ללחוץ על כפתור שמות לבנים או שמות לבנות לפי מין התינוק, ולאחר מכן לגשת לרשימות מקיפות מאוד של שמות לתינוק שמתוכם ניתן לבחור את הרלוונטיים. עבור כל שם ושם, לפי המקובל, יופיע מידע רלוונטי כדוגמת המשמעות של השם (אם קיימת כזו), דרכי ההגיה, אם מדובר בשם שמקובל בכל העולם וכן הלאה.

אל תחכו עד לאחרי לידת התינוק! אם יש לכם תינוק בדרך, בחרו לו שם בטרם עת וחסכו את ההתעסקות והקשיים שיכולים לקחת חלק במסגרת התהליך. לידה קלה ונחת מהילד! 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים