שובר לפרסום בגוגלכריית נתונים - בינה עסקית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
שלישי, 22 מאי 2012 12:29
ניהול - משימה בילתי אפשרית, הקמת חברה חדשה היא בשום מצב לא מטלה קלה, בכנות, אפילו להיפך, בנוסף לתקציב היא דורשת גם הבנת התחום אליו שייך העסק, הבנת עולם הניהול ולבטח גם, ידע מקצועי בתחום. הדבר שאפילו יותר מעצבן, הוא כמובן ההכרה שגם לאחר שנתיים שהחברה מרוויחה טוב, הסיכון הכלכלי נשאר.


איך ולמה, אתם שואלים? בשל הגורם הפשוט שאף על פי ששהקמת העסק שורדת את תלאות השנה השנייה, זה ממש לא מספיק - כי כולנו מעוניינים להרוויח ולהצליח יותר. אבל חשוב מאוד להפנים שככל שחברה גדולה, יכולת הבקרה של המנהלים יורדת. אז איך ומה יכול לעזור לכולנו לבקר ולנהל טוב יותר?

Big Data - שווה לשקול!

לעסקים קטנים כמו לסופר שכונתי התחום הניהולי הוא תמיד קל יותר מאשר לחברות ומוסדות ענק, ובמרבית המקרים לא מחייב קניית אמצעים טכנולוגיים מיוחדים. אך עסקים גדולים שמגלגלים סכומי כסף משמעותיים, בדרך כלל צריכים גם על מנת לנהל טוב את המתרחש בפירמה וכמובן בשביל לפתח את העסק, קצת עזרה וסיוע.

איזה כלים טכנולוגיים מקלים על מלאכת הניהול

תחום טכנולוגי מופלא שמתפתח לו בשנים האחרונות, בעיקר בחו"ל, הוא התחום התחרותי של תוכנות בינה עסקית; כל הכלים והמערכות שנמנים בתחום זה נועדו לסייע לדרג הניהולי בהסקת מסקנות ובהגעה לתובנות ניהוליות בנוגע לכל מה שמתרחש בפירמה שלהם.

שימוש באלמנטים כמו כריית נתונים, מסדי נתונים או אמצעי ניתוח מערכות, הם דוגמאות קטנות לאפשרויות העומדות לרשות סגל מקבלי ההחלטות של העסק או הארגון. בכל התקן או פתרון מחשוב שתבחרו בו מעולם של מערכות מידע תיהנו מיכולות רבות וחשובות כמו כריית מידע, התמודדות טובה עם נתונים רבים במקביל, אינטגרציה בין מידע ממקורות פנים וחוץ ארגוניים וכו', כך שמשימת הניהול משתפרת ונהיית פשוטה יותר, ואפשר עם קצת שכל והיגיון בריא לשפר תהליכים בפירמה.

כפי שהסברתי קודם, יש די הרבה דרכים מעולות לייעול ושיפור תהליכים בחברה שלכם, כך שמה שנותר זה לעשות את הצעד ולהתייעץ עם מומחים בנושא של BI, שמסוגלים למפות ולאפיין בדרך הטובה ביותר את הצרכים של הדרג הניהולי ו"לתפור" עבורו את הכלים הטכנולוגיים האיכותיים ביותר.

בכל פרט ושאלה אתם יותר ממוזמנים להגיב.
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים