שובר לפרסום בגוגלכמה תשלמו בשביל מאמן כושר אישי?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : לאון קסלר   
רביעי, 09 אוגוסט 2017 17:48

המקצוע "מאמן כושר אישי" צריך לעבור שיפוץ ובדיקה מחדש. בנוסף, המקצוע הזה לא מקבל את הכבוד לו הוא ראוי. אנשים מתייחסים לרכישת ידע בתחום כמקצוע סטודנטיאלי או מקצוע שמשמש "מעבר בין עבודות". כך נוצר מצב שבו המאמנים, אשר עובדים קשה ומשנים את החיים של האנשים איתם הם עובדים כל יום, לא מוערכים מספיק. זוהי החלטה קשה, מכיוון שאף אחד לא צריך באמת מאמן כושר אישי, שלא כמו רופא (לא שהם מרוויחים הרבה במיוחד). אבל, האנשים שהחיים שלהם השתנו בזכות אותו מאמן כושר אישי לעולם לא יחזרו למצב הקודם וההבנה שלהם לגבי הערך של המאמן תשתנה לעד. יתר על כן, העסקת מאמן כושר אישי תחשב, ברוב המקרים, כ"מותרות", יש אנשים המסוגלים לעמוד בכך ולתקצב אותה כי הם מבינים שכך משפרים את איכות החיים.

למרות כל האמור, לעתים, מאמני כושר אישיים דורשים מחירים מופרזים ומופקעים. לדעתי, מחיר של עד 250 ש"ח לאימון כושר של שעה הוא מחיר הוגן (המחיר הגבוה מתייחס למאמן כושר שהוא אלוף עולם יחיד מסוגו או מישהו עם תואר דוקטור לפחות) תלוי כמובן איפה אתם גרים בארץ. מעבר לכך אתם משלמים על אגו, סטטוס חברתי או מועדון של האלפיון העליון. כמו שהסברתי קודם, אנשים רבים חושבים שככל שהמחיר יהיה גבוה יותר, כך מאמן הכושר האישי שלהם יהיה מלומד יותר, אבל תאמינו לי, זה פשוט לא נכון.

ישנן רשתות שונות של חדרי כושר המאפשרות לך לבחור את מאמן הכושר האישי שלך לפי הדרגה בה נמצא המאמן. מה שבעצם אומר, שאם תרצו אימון "בסדר" במחיר זול יותר תתאמנו עם מאמן אחד, אבל אם אתם באמת רוצים להשקיע ולקבל תוצאות יותר טובות תנסו מאמן אחר?!?! איזה מסר מקבל הלקוח מחלוקה זו? זה פשוט מגוכך, כל מאמן כושר אישי בכל חדר כושר או סטודיו צריך להיות מאמן כושר אישי מעולה שיעזור לכם להגיע לתוצאות שבשבילן הגעתם.

לבסוף, יש את עניין הכמות, כמה אימונים בשבוע אתם צריכים עם מאמן כושר אישי? מניסיוני האישי, מתאמן מתחיל לא יכול להסתפק באימון כושר אחד בשבוע, מכיוון שהוא פשוט לא יצליח להגיע פעם או פעמיים נוספות לאימון עצמאי, ומאימון אחד, פעם בשבוע אי אפשר לצפות לתוצאות, לכן מתאמנים אלו בדרך כלל פורשים. רוב המתאמנים שלי מגיעים פעמיים בשבוע לאימון ויש בינהם גם כאלו שיוצאים לאימון עצמאי פעם עד פעמיים נוספות. לאורך השנים ראיתי שמי שמתמיד לאורך זמן מתאמן לפחות פעמיים בשבוע. במידה ויש לכם את האמצעים תוכלו לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי שלוש, ארבע או חמש פעמים בשבוע, כמובן שזה דורש אמצעים ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו.

 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים